Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia a Apartmány Pantheon

Řecko, Kos, Kefalos

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Skoro zataženo
16 °C - Skoro zataženo

Poloha

Hotel stojí na kopci nad pláží Agios Stefanos. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv a na dominantu této oblasti, na malý skalnatý ostrůvek Kastri. Pantheon skutečně stojí na výjimečném místě, přímo na šíji poloostrova Kefalos, odkud je výhled i na západní pláže ostrova Kos, především na nádhernou pláž Kochyli, vzdálenou cca 1 km. Nejbližší pláž je malá pláž Katerina s tavernou, která je oddělena od pláže Agios Stefanos ruinami starobylé baziliky. Přístup k plážím v zálivu Kefalos Vám usnadní hotelový mikrobus, který Vás ráno a večer zdarma dopraví na pláž Agios Stefanos a zpět.

Ubytování

Příjemná studia mají prostorné zastíněné balkóny, odkud je krásný výhled na moře a ostrůvek Kastri. Studia jsou ve druhém patře a mají dvě samostatná lůžka. Prostorné apartmány jsou v prvním patře a mají dvě ložnice se čtyřmi lůžky a obývací kuchyň. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Z prostorných balkónů je nádherný výhled na moře a na záliv Kefalos. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

Polopenze: v hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně částečně formou bufetu a částečně servírovaná. Večeře je servírovaná a skládá se ze tří chodů. Každý chod si vybíráte ze tří možností, dezert pak ze dvou možností.

Popis

Při prvním setkání na Vás dýchne příjemné rodinné prostředí. Hotel působí upraveně, má krásný bazén s lehátky, slunečníky a malým bazénem pro děti. I odtud je okouzlující výhled na záliv. V hotelu je bar, malá restaurace, kulečník a Wi-Fi (za příplatek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat