Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia a Apartmány Zafira

Řecko, Kos, Kefalos

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Oblačno
19 °C - Oblačno

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Dům stojí u příjezdové komunikace v údolí nedaleko pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí po vydlážděném chodníčku asi za 2 minuty. Do centra se můžete vydat buď po pláži nebo po silnici, cestou budete potkávat první taverny. Bazén u hotelu Zeus (cca 100 m) můžete navštěvovat za předpokladu, že si objednáte nápoje nebo občerstvení.

Popis

V prvním patře jsou dvoulůžková studia. Z prostorných balkónů je pěkný boční výhled na moře. Pouze jedno studio má balkón, který směřuje k příjezdové komunikaci a na dvorek s nádherným fíkusem. V přízemí jsou tři apartmány. Dva apartmány jsou velké, mají dvě ložnice a obytnou část. V jedné ložnici je manželská postel a ve druhé ložnici jsou dvě lůžka. V obytné kuchyni je rozkládací gauč pro dítě. Třetí apartmán má jednu ložnici s manželským lůžkem a v obytné kuchyni je gauč pro třetí osobu. Apartmány mají prostorné terasy.

Ubytování

Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, fénem, sejfem, klimatizací (za příplatek). U domu je posezení pod pergolou a pod velkým fíkusem a malé dětské hřiště. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat