Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Diamond De Luxe Hotel

Řecko, Kos, Lambi

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno
Cena za osobu od 14 850 Kč

Dostupných: 163 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena jen pár metrů, dostupná přes místní komunikaci. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. . 110 pokojů, lobby s recepcí, TV místnost, hlavní restaurace, středomořská a-la-carte restaurace, bar a minimarket. Soukromá kaple pro konání svatebních obřadů. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén, terasa na opalování a snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. WiFi v celém hotelu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): klimatizace, chladnička, sat. TV, trezor, fén, župan, relaxační sprcha nebo hydro masážní vana, WC,  Balkon nebo terasa na stranu k moři nebo s výhledem na bazén.Dvoulůžkové pokoje (A2F): přímý vstup do sdíleného bazénu, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak jako A2A.Superior pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A.Deluxe pokoje (A2C): navíc pohovka, jinak stejné vybavení jako A2A.Mezonety (A2D/A3D/A4D): 2 pokoje na 2 podlažích (otevřený prostor, bez dveří), se 2 koupelnami. Jinak stejné vybavení jako A2A.Diamond suite (A2E/A3E): king size postel nebo kulatá postel, pohovka v obývacím pokoji, terasa se soukromým bazénem a výhledem na moře,sprcha, jinak jako A2A.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Ostatní

Hotel pouze pro dospělé - od 16 let. nádherný hotelový komplex. v klidné oblasti.
Hotel pouze pro dospělé. Nádherný hotelový komplex. V klidné oblasti.
Info: Místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.
Upozornění: Hotel pouze pro dospělé - pobyt možný od 16 let; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.
GPS: 36.90220 ,27.25597.

Poloha

Klidná, město Kos vzdálené cca 3,5 km od hotelu. Autobusová zastávka přímo u hotelu. Letiště cca 24 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat