Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Smartline More Meni Cosmopolitan

Řecko, Kos, Lambi

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 14 970 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Klidná, v letovisku Lambi. Restaurace a bary pouze 100 m. Místní centrum letoviska s možnostmi pro nakupování cca 1 km. Hlavní město Kos cca 2 km. Letiště cca 30 km.

Popis

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 84 pokojů, přijímací hala s recepcí (trezory k pronajmutí), společenská místnost, místností s TV, restaurace, bar a koktejl bar. V zahradě sladkovodní bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Internetový koutek a WiFi zdarma v celém hotelu. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětská židlička v restauraci, dětský bazén.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 20 m2, chladnička, klimatizace, sat. TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon nebo terasa na stranu do zahrady.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): s výhledem na moře, jinak jako A2A.Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty). Během dne k dispozici snacky na baru u bazénu (za poplatek).

Ostatní

 EXKLUZIVNĚ v naší nabídce.  smartline hotel v blízkosti pláže.  v celém hotelu WiFi zdarma.
EXKLUZIVNĚ  v naší nabídce. Smartline hotel v blízkosti pláže. V celém hotelu WiFi zdarma.
Info: Místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.
Upozornění: Pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.
GPS: 36.91243, 27.27760.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat