Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Stella Maris Clever

Řecko, Kos, Marmari

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 490 Kč

Dostupných: 128 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, směnárna, půjčovna kol či aut, wifi v lobby hotelu (zdarma), internetový koutek (za poplatek).
Hotelový komplex leží přímo na krásné písečné pláži oceněné modrou vlajkou. Možno využít hotelových lehátek a slunečníků ( za poplatek ) i vodní sporty (za poplatek).

Ubytování

Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, individuální klimatizací, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Stravování

Bez stravování nebo All inclusive v hotelu Pyli Bay ( docházková vzdálenost 350 metrů) stravování formou All inclusivePool bar otevřen od 10:00-18:00Lobby bar otevřen od 18:00Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Vodní sporty na pláži, trezor, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poloha

Stella Maris Clever jsou 3* hotelové pokoje pouhých cca 350 metrů od oblíbeného hotelu Pyli Bay 3*. Tento hotelový komplex se skládá z několika budov - hlavní i anexová část hotelového komplexu je umístěna poblíž centra letovisku Marmari ve vzdálenosti cca 20m od písečné pláže. Hotel není umístěn v rezidenční oblasti, díky čemuž zaručuje klidné prostředí pro hotelové klienty. Hotelový komplex o kapacitě 98 komfortních pokojů, se svojí tradiční architekturou, poloze na konci slepé silnice a modernizovaným vybavením dotváří hřejivou, přátelskou i poklidnou atmosféru. Tento hotel zároveň prošel rozsáhlou renovací. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Nedaleko hotelu leží zastávka autobusu, kde jezdí linky do Tigali, Zapari a Kos. Letiště je vzdáleno cca 12 km a hlavní město Kos 15 km.CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech, studiích či hotelových pokojích v blízkosti hotelu vyšší kategorie, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Pyli Bay 3*, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat