Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Stella Maris Clever

Řecko, Kos, Marmari

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 9 490 Kč

Dostupných: 270 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, směnárna, půjčovna kol či aut, wifi v lobby hotelu (zdarma), internetový koutek (za poplatek), venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal.
Hotelový komplex leží přímo na krásné písečné pláži oceněné modrou vlajkou. Možno využít hotelových lehátek a slunečníků ( za poplatek ) i vodní sporty (za poplatek).
Dětský bazén se sladkou vodou, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci a dětské postýlky (na vyžádání).

Ubytování

Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, individuální klimatizací, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Stravování

Bez stravování nebo All inclusive v hotelu Pyli Bay ( docházková vzdálenost 350 metrů) stravování formou All inclusivePool bar otevřen od 10:00-18:00Lobby bar otevřen od 18:00Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Vodní sporty na pláži, trezor, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poloha

Stella Maris Clever jsou 3* hotelové pokoje pouhých cca 350 metrů od oblíbeného hotelu Pyli Bay 3*. Tento hotelový komplex se skládá z několika budov - hlavní i anexová část hotelového komplexu je umístěna poblíž centra letovisku Marmari ve vzdálenosti cca 20m od písečné pláže. Hotel není umístěn v rezidenční oblasti, díky čemuž zaručuje klidné prostředí pro hotelové klienty. Hotelový komplex o kapacitě 98 komfortních pokojů, se svojí tradiční architekturou, poloze na konci slepé silnice a modernizovaným vybavením dotváří hřejivou, přátelskou i poklidnou atmosféru. Tento hotel zároveň prošel rozsáhlou renovací. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Nedaleko hotelu leží zastávka autobusu, kde jezdí linky do Tigali, Zapari a Kos. Letiště je vzdáleno cca 12 km a hlavní město Kos 15 km.CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech, studiích či hotelových pokojích v blízkosti hotelu vyšší kategorie, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Pyli Bay 3*, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat