Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Gaia Royal

Řecko, Kos, Mastichari

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno
Cena za osobu od 16 192 Kč

Dostupných: 88 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

K dispozici jsou: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Prostorný rodinný apartmán až pro 5 osob s oddělenou ložnicí se dvěma lůžky a obývacím pokojem s dalšími dvěma lůžky a možností přistýlky (3+2), pro rezervaci musí být zadán počet osob 3 - minimální obsazenost. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna; vana/sprchový kout; WC, fén); klimatizaci, TV SAT; s balkonem nebo terasou.

Popis

Centrální budova s restaurací, barem a TV místností. Tři bazény s dětskými sekcemi, lehátka a slunečníky u bazénů, dva bary u bazénů, bar na pláži, internet (za popl.), trezor na recepci (za popl.), dětský klub. Písčitá pláž s oblázkovými úseky přímo navazuje na hotelový areál. V závislosti na konkrétní poloze jednotlivých pavilonů je od ubytování vzdálena od 100 do 500 m. Lehátka, slunečníky a občerstvení na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Plážový volejbal, multifunkční hřiště, tenis, stolní tenis, kulečník (za popl.), vodní sporty na pláži, animace. V období od poloviny června do poloviny září bude v hotelu otevřen Dětský klub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu Čedok, nebo na www.cedok.cz..

Stravování

All inclusive zahrnující plnou penzi, celodenní občerstvení, nealkoholické a tuzemské alkoholické nápoje, tenis, stolní tenis, použití multifunkčního hřiště a plážový volejbal.

Ostatní

- výhodná cena all inclusive - klidné přírodní prostředí v zeleni - All inclusive pro dítě zdarma - dětský klub Čedok Scooby-Doo! Rodinný apartmán - musí být obsazena všechna tři pevná lůžka nejprve ( minimální obsazenost 3 osoby). Pro možnost obsazení 2 osobami u tohoto typu pokoje, žádejte cenu u Tour operátora. .

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex situovaný na travnatém pozemku na břehu moře asi 5 km od vesničky Mastichari, v níž jsou obchody, bary a taverny. Je tvořen třemi soubory jedno a dvoupatrových pavilonů, které vždy obklopují centrálně umístěný bazén. Spojení do metropole ostrova autobusem, zastávka asi 500 m daleko.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat