Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Archipelago Hotel

Řecko, Kos, Psalidi

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Oblačno

Sport a zábava

Velký bazén se skluzavkou, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě (zdarma), na pláži (za poplatek cca 5-6€/set/den, k dispozici je též kabinka na převlečení a sprcha), dětské hřiště, hřiště (5 x 5 m) na fotbal, basketbal a volejbal, stolní tenis (zdarma), tenis (zdarma, vratná záloha na rakety a míčky cca 20€), minigolf (zdarma, vratná záloha 10€), šipky, kulečník (za poplatek cca 1€/hra). Vodní sporty jsou k dispozici na pláži u hotelu Oceanis, cca 150 m. Zde byla v sezóně 2016 tato nabídka vodních sportů: šlapadla - 15€/hodina, paragliding - 45€/hodina, surf - 50€/hodina, sportovní centrum Anemos (www.anemoswindsurf.gr) nabízelo též každý den v 10:30 výuku na surfu zdarma. Další možnost vodních sportů je u hotelu Grecos Imperial, cca 350 m (vodní lyže - cca 35€/10-15 minut, vodní skútr - cca 50€/15 minut, banana, ringo - cca 40€/jízda/2 osoby, kánoe, šlapadla - cca 10€/30 minut, boat trip - cca 40€/15 minut, cca 70€/30 minut, surf - cca 35€/hodina, lekce cca 50€, lekce bývají obvykle každý den od cca 11:00 hodin). Zajímavý odkaz k další možnosti pronájmu surfů v Big Blue surf centru: www.bigblue-surfcenter.gr. Poblíž hotelu je půjčovna jízdních kol (cca 3-5€/den), motorek (od cca 12€) a čtyřkolek (od cca 40€/den).

Ubytování

Celková kapacita tohoto třípatrového hotelu činí 110 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou pro děti). Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem nebo vanu se sprchou, WC, klimatizaci (15.06.-15.09., mimo toto období za poplatek cca 5€/den), fén, telefon, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, balkón nebo terasu s výhledem na bazén, zahradu, okolí, krajinu nebo směrem k moři. Trezor na recepci (za poplatek cca 20€/pobyt). Ovladač na televizi je za vratnou zálohu cca 10€. Ubytování pro 1 osobu je v pokoji v neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hlavní hotelové restau-raci. U obědů a večeří bývá někdy kopečková zmrzlina Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džus - obvykle jen 1 druh; pomerančový, filtrovaná káva, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí červené a bílé víno, destiláty jako např. ouzo, whiskey, gin, vodka, rum a další dle nabídky hotelu) bě-hem obědů a večeří Občerstvení ve snackbaru u bazénu (10:00-18:00) - lehké snacky, neomezená konzumace rozlévaných ne-alkoholických a místních alkoholických nápojů ve stejném rozsahu jako u obědů a večeříOdpolední čaj a filtrovanou kávu s moučníkem nebo sušenkami od 17:00 do 18:00 hodin ve snackbaru Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti od 17:00 do18:00 hodin Hlavní bar je otevřen od 18:00 do 24:00 hodin a je zde stejná nabídka neomezené konzumace rozlévaných místních nealkoholických a rozlévaných místních alkoholických nápojů jako ve snackbaru Slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma Balíček místo oběda poskytoval hotel v sezóně 2016 pouze v případě předložení voucheru potvrzujícího účast na fakultativním výletu.

Popis

Oblázková pláž oceněná modrou vlajkou, s drobnými oblázky, při okraji moře místy s kameny a tmavším pískem. Je s pozvolným vstupem do čistého moře a leží cca 140 m od hotelu, k dosažení přes silnici. Na pláži je sprcha a kabinka na převlečení.Recepce, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 2€/30 minut, cca 3€/hodina), výtah (jen v jedné budově), vnitřní restaurace, hlavní bar s vnitřním i venkovním posezením, společenská místnost s TV se satelitním příjmem, snackbar u bazénu, minimarket, zahrada, parkoviště. Wifi jen v prostoru baru zdarma (bývá slabší připojení).

Poloha

Na našem trhu známý a velmi oblíbený rozlehlý hotelový areál, který tvoří hlavní budova a několik hotelových pavilónů umístěných v mírném svahu, se nachází v klidném prostředí vhodném pro relaxační dovolenou. Leží poblíž turistické oblasti Psalidi v příjemné, upravené zahradě. Hlavní město Kos je od hotelu vzdáleno cca 7 km (zastávka autobusu pravidelné linky č. 1 a č. 5 je cca 200 m, jízdné vyjde na cca 1,50€, dětská jízdenka se dá koupit jen u řidiče a stojí cca 1€, jízdenka pro dospělého koupená u řidiče vyjde na cca 2€). Autobusová linka č. 5 jezdí též až k sirným pramenům, které vyvěrají do moře (cca 7,3 km) - Empros Thermes. Zdarma od hotelu jezdí též obvykle každodenně v hlavní sezóně autobus, který sváží turisty do vodního parku Lido. Cena za taxi do Kosu vychází na cca 9€, do Asklépionu - cca 16€, do vesničky Zia - cca 28€, na letiště - cca 42€, do vodního parku Lido - cca 30€ a do Kardameny - cca 38€/jedna cesta. Nejbližší lékárna, bankomat a větší obchod je cca 2 km. V areálu hotelu se v sezóně 2016 pronajímala kola, mopedy a čtyřkolky.

Ostatní

Milý personál klidné prostředí chutná strava.WWW: www.archipelagohotel.gr.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat