Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Santa Marina Beach

Řecko, Kréta, Agia Marina

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště

Popis

Vstupní hala s recepcí, TV místnost internet a WiFi za poplatek, trezor za poplatek, úschovna zavazadel, několik výtahů, 24 hodinová pokojová služba, 2 bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, hlavní bufetová restaurace s "cooking show" , taverna (obědy a la carte), restaurace Azzuro (večeře a la carte - středomořská kuchyně) hlavní bar, bar u bazénu a bar na pláži, zahrada v části komplexu za komunikací, ohniště, prádelna, hlídání dětí - nové křídlo "Pearl" - bufetová restaurace Theodora - gyros, pizza a tématický večerní bufet 2x týdně, bazén s dětskou částí, bar u bazénu, miniklub, herna (kulečník, hokej), dětské hřiště. Písečná pláž přímo před hlavní budovou hotelu. Vzdálenost cca 20-100 m (dle umístění pokoje). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Zapůjčení plážových osušek za vratný depozit 10eur.

Sport a zábava

Posilovna, stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, miniclub, animační programy, aqua aerobic, pilates, fitness, řecký večer 1x týdně. Za poplatek vodní sporty na pláži a masáže.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, fén, telefon, radio, TV/SAT s hudebními kanály, minibar, pantofle, centrální klimatizace ( od 1.6.-30.9.), balkon nebo terasa. Pokoje se mohou nacházet v části za pobřežní komunikací. Trezor za příplatek cca 18 Eur/týden. V rodinném pokoji možnost 1 přistýlky.

Stravování

All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Snack (pizza, tousty, sendviče), káva, sladkosti během dne, nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje místní výroby.

Ostatní

- výborná poloha v centru Agia Mariny - kvalitní kuchyně - výhled na ostrov Sv. Theodora Na vyžádání - jednolůžkový pokoj.

Poloha

Hotel Santa Marina Beach, který se nachází na začátku letoviska Agia Marina, byl kompletně zrekonstruován a je rozdělen na několik částí - hlavní budovu s restaurací postavenou přímo u pláže, další 2 křídla se 2 bazény a jedno nově postavené křídlo "Pearl Wing" za pobřežní komunikací. Zde je další bufetová restaurace, pec na pizzu a relaxační bazén (žádné animační programy). Hosté mohou využívat služby tohoto křídla, ať jsou ubytováni v kterékoliv části hotelu. Vzdálenost k moři je cca 100m v závislosti na umístění pokoje. Hlavní budovu propojuje se zbylým hotelovým areálem podchod pod pobřežní komunikací a lávka. Hotel uspokojí i náročnější zákazníky a rodiny s dětmi. Nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete pravidelnými autobusovými linkami během celého dne do Chanie.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat