Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Iliatoras

Řecko, Kréta, Agia Pelagia

Ubytování Studio I Apartmán

Popis

Možnost Wi-Fi zdarma, dětská postýlka na vyžádání.
Pláž Mononaytis je vzdálena cca 5 minut, pláž Agia Pelagia a pláž Psaromoyra jsou vzdálené cca 250 m - 400 m. Plážový servis je za poplatek.

Poloha

Komfortní Villa ILIATORAS je postavena v kopci přímo nad pláží "Mononafti" v oblasti Agia Pelagia, obklopena stromy a květinami. Nabízí jedinečný výhled, jedná se o velmi romantické a klidné místo pro dovolenou nedaleko od moře. Villa nabízí pět nezávislých pokojů. Čtyři jsou v přízemí, dva apartmány a dvě studia a v horním patře se nachází „suita“. Všechny pokoje mají nádherný výhled na moře nebo na kopce a krajinu kolem. Architektura Villy ILIATORAS - vybavení a obecně konfigurace vnějších i vnitřních prostor se vyznačují osobními prvky a detaily, a to je to, co ILIATORAS odlišuje od formálního hotelu studií či apartmánu, které se standardně nabízejí. Jedná se o netypické ubytování, tradiční krétskou vilu. Díky své jedinečnosti ve vybavení a komfortu, který Vás zde čeká, zde strávíte pohodouvou dovolenou v soukromí.V okolí se nachází taverny, které jsou známé pro jedinečné kulinářské požitky, jakož i jejich čerstvé ryby, dále zde najdete supermarkety, řeznictví, banky, drogerie, chirurgii, atd. V regionu si návštěvníci mohou vyzkoušet různé mořské sporty a nebo kurzy potápění v krásném krétském moři.

Ubytování

Studia "Mononaftis" a "Orion" (pro 2 - 4 osoby, vhodné pro rodiče a 2 děti) - jedna prostornější místnost, která zahrnuje velkou manželskou postel s nočními stolky, šatní skříň, jídelnu, dvě pohovky, které lze použít i jako 2 pohodlné přistýlky, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén, koupelna, WC, klimatizace (za poplatek).Apartmány "Ear" a "Iliotropio" (pro 2 - 4 osoby) mají pokoje s výhledem na kamennou zahradu, ložnici, obývací pokoj s panoramatickým výhledem na moře, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén a prostornou koupelnu. Klimatizace za poplatek.Ve vile se nachází i 1 suita, ta je však pouze na vyžádání, zpětné potvrzení (cena dle kalkulace objednávky).Suita "Ouranos" - je velký mezonetový pokoj s velkou verandou, ložnicí, obývacím pokojem a jídelnou. Vnitřní prostor se přiděluje krb, dále je zde jídelní část (kuchyňka) a koupelna, menší veranda, s krásným výhledem na západ slunce.

Stravování

Bez stravy - nákupní možnosti a restaurace a taverny v letovisku Agia Pelagia.

Ostatní

Služby za poplatek: Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat