Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Capsis Out of the Blue Eternal Oasis

Řecko, Kréta, Agia Pelagia

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Sport a zábava

Pro sportovní nadšence je zde řada možností různých sportů od vodního aerobiku, tenisu, stolního tenisu přes billiard, stezky pro jogging, fitness centrum až po golfové hřiště, které je vzdálené 30 minut jízdy autem. Hotel dále nabízí lekce vaření, řeckých tanců a jógy.

Ubytování

Můžete se ubytovat v prostorných jedno či dvouložnicových bungalovech, dále vilách, suitách nebo mezonetu. Všechny pokoje jsou klimatizované s výhledem do zahrady, vlastní koupelnou a wc, dále vybaveny trezorem, minibarem, televizí, připojením k internetu, telefonem a balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze, plné penze a all inclusive.

Ostatní

Ideální pro rodiny s dětmi a milovníky přírody.

Poloha

Tento exkluzivní hotelový komplex se nachází 22 km východně od hlavního města Heraklionu, poblíž rybářské vesničky Agia Pelagia. K hotelu patří i soukromá pláž.

Popis

Součástí tohoto resortu je přístav pro jachty s možností jejich pronájmu. Dále jsou zde 2 velké bazény, které jsou hostům plně k dispozici, dětské hřiště, bary a restaurace, jež nabízí rozdílné typy kuchyní. V rámci fyzické relaxace je možné navštívit hotelové lázně a kosmetické středisko, které nabízí hned několik procedur. Pro kvalitu svých služeb získal tento resort v roce 2007 ocenění světové úrovně Star Diamond.

Děti se zde rozhodně nudit nebudou. Je zde pro ně vybudován zábavní park inspirovaný starověkým palácem Knossos. Jsou zde kolotoče, bludiště, bazén, horolezecká stěna, loutkové divadlo, rodeo, trampolína a další. Také můžete shlédnout vystoupení klaunů, žonglérů nebo navštívit hotelovou zoo či botanickou zahradu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat