Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Clever Paralia Apartments

Řecko, Kréta, Agia Pelagia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Jasno
16 °C - Jasno

Stravování

Stravování je zajištěno v nedalekém hotelu Alexander House Hotel 4* formou programu All inclusive. All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (dle otevírací doby jednotlivých barů), občerstvení během dne, zmrzlina, káva, čaj a zákusek - snack bar je otevřen od 10:00 h - 18:00 h. Hotel vyžaduje společenský oděv do restaurace. V a la carte menu je k dispozici pro klienty espresso, cappuccino stejně jako různé občerstvení. Večerní bar nabízí všechny místní nápoje na bázi all inclusive. Bar nabízí také fantastické koktejly Caipirinha a Mojito v a la carte. Čerstvá pizza denně od 10:00 do 15:00. Živé vaření každý den. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Bezpečnostní trezor 15€ /týden, Klimatizace 5€ /den.

Poloha

CLEVER nabídka! Paralia Apartments se nachází v Agia Pelagia, na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře a nabízí hezký výhled na celý záliv Agia Pelagia s tradiční rybářskou vesnicí. V rámci této CLEVER nabídky jsou klienti ubytováni v Paralia Apartments a program All inclusive využívají v hotelu Alexander House Hotel 4*, který je od ubytování vzdálen cca 250 metrů. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska, cca 450 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 20 km. Agia Pelagia je vhodným výchozím bodem na zajímavá místa ostrova Kréta.

Popis

Paralia Apartments se nachází přímo na nádherné písčité pláži. Disponují pokoji pro 2-4 osoby, jejichž součástí je kuchyňský kout.
Apartmány se nacházejí přímo na pláži. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Ubytování

K dispozici jsou studia pro 2 - 4 osoby zařízena v tradičním stylu, jejichž součástí je kuchyňský kout a balkon.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat