Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Clever Paralia Apartments

Řecko, Kréta, Agia Pelagia

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 790 Kč

Dostupných: 203 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Stravování je zajištěno v nedalekém hotelu Alexander House Hotel 4* formou programu All inclusive.All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (dle otevírací doby jednotlivých barů), občerstvení během dne, zmrzlina, káva, čaj a zákusek - snack bar je otevřen od 10:00 h - 18:00 h. Hotel vyžaduje společenský oděv do restaurace.V a la carte menu je k dispozici pro klienty espresso, cappuccino stejně jako různé občerstvení.Večerní bar nabízí všechny místní nápoje na bázi all inclusive. Bar nabízí také fantastické koktejly Caipirinha a Mojito v a la carte (za příplatek).Čerstvá pizza denně od 10:00 do 15:00. Kuchařská show každý den při večeřích.Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby v ceně: Wi-Fi připojení.

Poloha

CLEVER nabídka! Paralia Apartments se nachází v Agia Pelagia, na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře a nabízí hezký výhled na celý záliv Agia Pelagia s tradiční rybářskou vesnicí. V rámci této CLEVER nabídky jsou klienti ubytováni v Paralia Apartments a program All inclusive využívají v hotelu Alexander House Hotel 4*, který je od ubytování vzdálen cca 250 metrů. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska, cca 450 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 20 km. Agia Pelagia je úžasné místo pro Vaši dovolenou, nabízí kombinaci aktivní dovolené (cestování, vodní sporty, potápění…) a zároveň relaxaci a pohodu na místních plážích.

Popis

V případě zakoupení programu all inclusive lze využívat služby v rámci toho programu v hotelu Alexandr House 4* - hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi a internetový koutek (za poplatek), společenská místnost s TV, restaurace, bar, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.
Apartmány se nacházejí přímo na pláži. Slunečníky a lehátka za poplatek.
V případě all inclusive v hotelu Alexander House 4* dětské brouzdaliště.

Ubytování

K dispozici jsou studia pro 2 - 4 osoby zařízena v tradičním stylu, jejichž součástí je kuchyňský kout a balkon.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat