Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Scala Hotel & Apartments

Řecko, Kréta, Agia Pelagia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve stuiích nebo apartmánech: Studio pro 2 osoby Studio pro 2 - 3 osoby Apartmán pro 2 - 3 osoby Apartmán pro 2 - 4 osoby Pokoje jsou vybaveny Wi-fi, klimatizací, koupelnou se sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek), ledničkou, kuchyňkou a balkonem.

Popis

Scala Hotel & Apartments poskytuje několik typů ubytování v příjemném prostředí, disponuje umístěním v krásném letovisku Agia Pelagia. V aparthotelu je k dispozici recepce, bezdrátové připojení k internetu, restaurace, bar, venkovní bazén, dětský venkovní bazén, hydro masážní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Písečná pláž je vzdálená pouhých 50 m od hotelů.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Služby za poplatek: Mini market, obchod se suvenýry, trezor 2 Eura/ den, klimatizace 5 Eur/den.

Poloha

Scala Hotel & Apartments je umístěn v letovisku Agia Pelagia na severním pobřeží Kréty. Letovisko Agia Pelagie je vhodné na relaxaci, ale i pro strávení aktivní dovolené. Je zde možnost nákupů, které uspokojí veškeré požadavky klientů, návštěva restaurací, taveren a barů. Písečná pláž se nachází pouhých 50 m od hotelu, možnost využití vodních sportů. Hotel je 20 km od letiště v hlavním městě Heraklion, 30 km od Knossosu a 10 km od městečka Fodele, kde se narodil malíř El Greco. Na výlety se můžete vydat autobusem ze zastávky, která je vzdálena cca 150 metrů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat