Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Coral

Řecko, Kréta, Agios Nikolaos

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Možnost deště
22 °C - Možnost deště

Stravování

All inlcusive: kontinentální snídaně (07:00 – 07:30), bufetové snídaně (07:30 – 10:30), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (10:00 – 18:00), odpolední čaj (16:00 – 17:00), zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Popis

Přes místní komunikaci od pláže.
Recepce, směnárna, trezory, půjčovna aut a kol, lékařská služba, konferenční místnost, wi fi, internet, knihovna, TV místnost, restaurace, hlavní bar Vitrine, a la carte snack bar u bazénu, plážový bar Del Mar, café bar, bazén na střeše s mořskou vodou, fitness (v hotelu Hermes), sauna, cvičení, stolní tenis, hry, kulečník, šipky, vodní sporty na pláži, animace, super market, klenotnictví (v hotelu Hermes).
Dětská postýlka na vyžádání.
Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, sauna, kulečník, vodní sporty.

Poloha

Hotel skládající se ze 2 propojených budov se nachází v blízkosti pláže v letovisku Agios Nikolaos, 500 m od jeho centra a 65 km od letiště v Heraklionu. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a pořádek. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Klienti tohoto hotelu mohou využívat také služeb sesterského hotelu Hermes (30 m od Coralu). Oficiální kategorie: 3*.

Ubytování

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, hudebním programem, wi fi zdarma, trezorem, telefonem, mini ledničkou nebo barem (na vyžádání) a balkónem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat