Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Akti Corali Hotel

Řecko, Kréta, Ammoudara

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Ubytování

Pokoje pro 2 až 3 osoby jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací (2€/ den), trezorem, Wi- Fi připojením (za poplatek) televizí, telefonem, chladničkou, balkonem s výhledem na moře nebo do zahrady.

Popis

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, venkovním bazénem (lehátka a slunečníky zdarma), dětským bazénem, barem, barem u bazénu, Wi-Fi připojení v areálu hotelu (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), parkovištěm. Hotel byl roku 2001 rekonstruován. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Na dotaz může ochotný personál zajistit lekce Kitesurfingu.
Krásná písečná pláž se nachází přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky za poplatek, stejně tak i vodní sporty.

Poloha

Tento 3* hotel se nachází u krásně písečné pláže v letovisku Amoudara. Letovisko Amoudara je známé pro krásnou písečnou pláž a krátkou vzdálenost do hlavního města, kam můžete jet na výlet autobusem. Mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 6 km od hotelu. V blízkosti hotelu se nachází obchůdky a restaurace. Na výlet se můžete vydat na zajímavou historickou památku Knossos, která je od hotelu vzdálena cca 7 km. Za návštěvu také stojí Cretaquarium Water Park, který se nachází 20 km od hotelu.

Stravování

Stravování formou snídaně.

Ostatní

Služby za poplatek: Internetový koutek, vodní sporty na pláži, klimatizace 2€/ den. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat