Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Gorgona Hotel Clever

Řecko, Kréta, Ammoudara

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště

Popis

Gorgona je rodinný hotel který nabízí moderní zařízení, venkovní bazén a je obklopen rozsáhlou zahradou s tropickou vegetací. K dispozici je také recepce, společenská místnost s TV, parkoviště, bar, bar u bazénu, kde se podávají lehká jídla a občerstvení. Gorgona Hotel má 39 pokojů, všechny s vlastním balkonem nebo terasou, vlastní koupelnou, klimatizací, TV, Wi-Fi ve veřejných prostorech a v některých pokojích (zdarma), rádiem, lednicí, vysoušečem vlasů, dětskou postýlkou (na vyžádání), telefonem a trezorem (za poplatek).
Nádherná písečná pláž s modrou vlajkou - je jen 150 metrů od hotelu a nabízí vodní sporty, lehátka, slunečníky (za poplatek). Lehátka a slunečníky v hotelu Santa Marina zdarma.

Ubytování

Pokoje pro 2 - 3 osoby jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), vysoušečem vlasů, telefonem, chladničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive v hotelu Santa Marina: Hlavní restaurace - podávány snídaně, obědy a večeře - nealkoholické nápoje, džusy, místní pivo a víno Hlavní lobby bar 17:00 - 23:00 - místní i mezinárodní míchané nápoje, pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva Bar u bazénu 10:00 - 17:30 - nealkoholické nápoje Plážový bar 10:00 - 17:30 - pivo, víno, nealkoholické nápoje, ouzo a rakije - káva a zákusky podávány denně od 16:00 do 17:00 - zmrzlina od 10:00 do 17:30 - obědy podávány denně od 12:30 do 14:30 (v závislosti na počasí) Změna programu all inclusive vyhhrazena. Rozsah a nabídka programu all inclusive se může změnit v závislosti obsazenosti hotelu a jeho vedení. Upozorňujeme, že v hotelových restauracích je vyžadován dress code! (pánové dlouhé kalhoty, dámy sukně, šaty. Nesmějí být plavky, kraťasy, plážový oděv).

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor, klimatizace. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu.

Poloha

Gorgona Hotel je 3* rodinný hotel, který se nachází v oblasti Amoudara, 6 km západně od hlavního města Heraklionu. Amoudara je klidné letovisko, v jehož centru se nachází velké množství typických řeckých taveren. Je to velmi vyhledávané letovisko pro své krásné a dlouhé písečné pláže v těsné blízkosti hlavního města, kam se můžete vydat na výlety za historií i nákupními možnostmi. K dispozici je pravidelné autobusové spojení do města. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. Tento zájezd doporučujeme pro jeho cenovou dostupnost a ověřené služby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat