Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Lambi Hotel

Řecko, Kréta, Ammoudara

Strava All Inclusive Light, All inclusive, Light All inclusive, Light all inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Island
Počasí
33 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ostatní

Služby za poplatek :Klimatizace (6€/DEN), chladnička, trezor, vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu. Povolená hmotnost zavazadla15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina.

Stravování

All inclusive light - formou bufetu: Snídaně: 07:30 - 9:30 h Obědy: 12:30 - 14:15 h Večeře: 18:30 - 21:15 h Tento program zahrnuje: Vodu, nealkoholické nápoje, místní točené pivo, místní víno ​​(červené, růžové a bílé). V baru u bazénu od 10:00-22:00 h: Nealkoholické nápoje, překapávaná káva a čaj, místní alkoholické nápoje (ouzo, raki, brandy), točené pivo a místní víno ​​(červené, růžové, bílé) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Poloha

Starší jednoduchý hotel se nachází v jednom z nejznámějších rekreačních středisek Kréty, v oblasti Amoudara. Hotel byl postavený ve stylu řecké neoklasistické architektury - na pokojích je zděný nábytek. Hotel je vzdálen 7 km od města Heraklion, 8 km od přístavu, 10 km od letiště. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu, která hledá levné jednoduché ubytování s dostupností aktivit a zábavy a hlavně města Heraklion. Oficiální kategorii hotel uvádí 3*, prodejní kategorie je 2*.

Popis

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar, TV salónek, bar u bazénu, bazén (lehátka slunečníky u bazénu zdarma), stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na volejbal.

Sport a zábava

Venkovní bazén, hřiště na volejbal, stolní tenis, vodní sporty na pláži. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

Jednoduché menší pokoje s vlastním sociálním zařízením, individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek 6€/den), chladnička (za poplatek, některé pokoje), telefon, TV, radio, trezor (za poplatek), balkón či terasa. Pokoje mají zděný nábytek (postele, stolky, skříně...), postele ve většině pokojů jsou oddělené. Styl a vybavení je atypické díky materiálu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat