Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Roxani

Řecko, Kréta, Ammoudara

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno

Poloha

Menší rodinný hotel je situován na hlavní třídě velmi oblíbeného letoviska Ammoudara v severní části ostrova. V těsné blízkosti hotelu mají klienti k dispozici nákupní možnosti, restaurace, bary, obchody a také autobusovou zastávku. Tento hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií. Letiště je vzdáleno cca 7 km od hotelu.

Popis

Menší dvoupatrový hotel disponuje 60 pokoji. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, která je otevřena 24 – hodin denně. Na recepci si mohou klienti pronajmout trezor – za poplatek. Mimo jiné mají klienti k dispozici restauraci, lobby bar, TV místnost, wifi internetové připojení ve veřejných prostorech – zdarma. Ve venkovním areálu se nachází bazén s dětskou částí. Slunečníky a lehátka mohou klienti využívat zdarma.
Oblázková – písečná pláž s velmi pozvolný vstupem do moře se nachází cca 200 metrů od hotelu. Doporučujeme využít bohaté nabídky vodních sportů – za poplatek. Klienti mají k dispozici lehátka i slunečníky – za poplatek.

Ubytování

Ubytování je nabízeno ve standartních dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení (sprcha, toaleta a vysoušeč vlasů), klimatizace – za poplatek, SAT/TV, wifi internetové připojení - za poplatek. Každý pokoj má balkon.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo all inclusive dle zvolené varianty.
POLOPENZE: snídaně a polopenze formou švédských stolů. Nápoje u večeří si klienti hradí extra.
ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Lehké občerstvení během dne. Alkoholické a nealkoholické nápoje místná výrovy jsou podávány v místech a časech určených hotelem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat