Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Danelis Hotel

Řecko, Kréta, Analipsi

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Popis

Recepce 24h, hotelová restaurace v nejvyšším patře s výhledem na moře, hlavní bar, sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdamra, snack/pool bar, zahradní a společneská místnost s Wi-Fi (za poplatek) SAT/TV místnost,billiard.
Pláž se nachází necelých 300 metrů od hotelového komplexu. Lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí 115 pokojů v hlavní budově nebo anexu. Jedná se o dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s klimatizací (za poplatek 6€/den), které mají vlastní koupelnu a WC, balkón, SAT/TV, telefon, sejf (za poplatek 2€/den), minichladičku na vyžádání (za poplatek).

Stravování

Hotelová restaurace v nejvyšším patře s nádherným výhledem na moře. .Polopenze - snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.

Ostatní

Služby za poplatek: Wi-Fi v lobby, billiard, sejf, klimatizace 6€/den, sejf 2€/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu obdržíte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Hotel Danelis je novější, moderní rodinný hotel, který slibuje, že Váš pobyt bude příjemný a zábavný. Skládá se z hlavní budovy a z anexu.Nachází se 22 km od letiště Heraklion v centru tradiční vesnice Analipsis a jen 300 m od písečné pláže. Nedaleko jsou různé tradiční řecké restaurace, obchody se suvenýry a bary.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat