Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Elysium Boutique Hotel

Řecko, Kréta, Analipsi

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno
Cena za osobu od 20 290 Kč

Dostupných: 129 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Elysium Boutique Hotel & Spa je moderní luxusní hotel, který se nachází v městečku Analipsi v Hersonissos a nabízí nádherný výhled, tyrkysovou pláž a klidné prostředí.
Hotel se nachází na hlavní písečno-oblázkové pláži Analispi. Hotel nabízí klientům zdarma lehátka jak na pláži tak i u bazénu. V ceně jsou také zahrnuty plažové a bazénové slunečníky.

Ubytování

Ubytovaní se skládá z 3 typů pokojů. Klienti mají na výběr z: - dvoulůžkového pokoje s výhledem do zahrady - pokoj pro 2 osoby - balkón nebo terasa se stolem a židlemi - ručníky - indivituálně nastavitelnou klimatizaci - espresso kávovar, který je denně doplňován - mini bar - Tv - Wifi zdarma- SUPERIOR dvoulůžkového pokoje s výhledem do zahrady - pokoj pro 2-3 osoby - balkón nebo terasa se stolem a židlemi - ručníky, župany a přezůvky - indivituálně nastavitelnou klimatizaci - espresso kávovar, který je denně doplňován - mini bar - Tv - Wifi zdarma- VIP dvoulůžkového pokoje s výhledem na moře - pokoj pro 2 osoby - balkón s lehátky, slunečníkem, stolem a židlemi - ručníky, župany a přezůvky - indivituálně nastavitelnou klimatizaci - espresso kávovar, který je denně doplňován - mini bar - Tv - Wifi zdarma.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaňe, polopenze nebo premiové all inclusive.Snídaně je podávána v čase od 05.00-11:00, obědy v čase 12:00-14:30 a večeře 19:00- 21:30.Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Ostatní

Povolená hmotnost zavazadla:: 15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat