Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mitsis Laguna Resort & Spa

Řecko, Kréta, Anissaras

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Možnost deště
16 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 34 140 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel nabízí dvoulužkové pokoje s možností 2 pristýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušecem vlasu, plážovými/bazénovými osuškami, klimatizací, telefonem, mini barem, LCD SAT TV, hudebním programem, trezorem, internetem a balkónem nebo terasou.

Poloha

Zbrusu nový luxusní hotel v zahradách skládající se z hlavní trípatrové budovy a prilehlých jedno a dvoupatrových budov s bungalovy se nachází prímo u pláže v letovisku Anissaras, 22 km od letište v Heraklionu a 3 km od mesta Hersonissos.

Stravování

All inclusive: snídane, obedy, vecere, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, obcerstvení.

Popis

Prímo u píscito-oblázkové pláže.
Recepce, smenárna, 3 výtahy, kostel, konferencní místnosti, TV kout, internet, klubová vozítka pro transfer po areálu, hlavní restaurace, italská restaurace, asijská restaurace, krétská taverna, mexická restaurace, sushi restaurace, pita koutek (tradicní recké Souvlaki), restaurace s palacinkami a zmrzlinou, hlavní bar, plážový bar, 2 bary u bazénu, nocní bar, divadelní bar, 4 bazény, tenis, multiúcelové hrište, mini fotbal, plážový volejbal, plážový fotbal, vodní pólo, stolní tenis, stolní fotbal, kulecník, šipky, aerobik, herna, vodní sporty na pláži, skluzavky, lagunový bazén s 3 lodemi a ostrovem uprostred, wellness spa s krytým vyhrívaným bazénem, animace, obchod se suvenýry, klenotnictví, butik s kuží a kožešinami, mini market.
Mitsis Wonderland – integrovaný dětský bazén s mořskou vodou, skluzavky, dětské hřiště, dětská herna, kolotoč, mini zoo s malými zvířaty, jízda na ponících, animace, mini club, junior club, herna pro teenagery, internet, vysoké židle.
Služby za poplatek: trezor, internet, kulečník, vodní sporty, plážové osušky za zálohu, wellness spa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat