Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sarlot Studios

Řecko, Kréta, Bali

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Ostatní

Příjemný hotel překrásné výhledy dobré taverny a bary v okolí.
Příjemné standardní ubytování rodinného charakteru ve velmi atraktivní lokalitě s úchvatným výhledem na moře a blízko páže s pozvolným přístupem a v zálivu chráněném proti vlnám bariérou. Výhodou je vlastní kuchyňský kout a možnost ubytování i pro velké rodiny i se 2(3) dětmi. Kromě nejbližší pláže přímo pod hotelem doporučujeme pláže vzdálené do 10 minut chůze. Najdete zde opravdový dovolenkový ráj s úchvatným zálivem, křišťálovou vodou, zahradosu a 2 tavernami přímo u vody. Vzhledem k limitované kapacitě doporučujeme včasnou rezervaci.
Http://www.sarlot.net.

Poloha

50 m od krásné pláže a přístavu Rethymno 34 km Heraklion 50 km.
Ubytovací zařízení Sarlot leží v čím dál více oblíbeném turistickém středisku Bali (cca 2 km od pobřežní "dálnice") a to pouhých 50 m od pláže s pozvolným vstupem do moře cháněné vlnolamem. Ve vzdálenosti cca 150 m je starý přístav s řadou nákupních možností, posezení v taverně či příjemné kavárně. Několik dalších pláží najdete ve vzdálenosti 150, 500 a cca 600m od hotelu. Některé z nich Vás jistě okouzlí na první pohled a zamilujete si je. Historické městěčko Rethymno je vzdáleno cca 34 km a středisko oblasti Herkalion cca 50 km. Mezinárodní letiště v Heraklionu je 54 km a v Chanii cca 90 km daleko. Ve středisku Bali je zastávka místní autobusové dopravy, díky které se lze snadno dopravit do zajímavých míst v okolí.

Popis

Apartmánový komplex tvoří několik budov umístěných na kavárnou, minimarketem a obchodem se suvenýry, které patří majiteli. Z většiny studií je výhled na moře a blízké letovisko. Ke komplexu patří i sluneční terasa, která je klientům plně k dispozici. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek (6 EUR/set tj. 2 lehátka a slunečník). U lehátek funguje obsluha místní taverny Akrogiali. Na pláž se dostenete od domu nejrychleji po zdolání pouhých 71 schodů, vedoucích přímo do nádherné taverny u moře nebo malou oklikou po silnici. WiFi internet je ve společných prostorách komplexu zdarma stejně jako parkování u domu. Nespornou výhodou je poloha v srdci letoviska Bali s velmi typickou atmosférou a příjemnými večery v některých z malebných taveren u moře.

Sport a zábava

Středisko.

Ubytování

Velice prostorná studia jsou jednoduše a účelně vybavena, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SAT-TV, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek). Ve většině studií jsou 3 pevná lůžka a dostatek prostoru pro další 1-2 přistýlky či dětskou postýlku. Nedoporučujeme lidem s omezenou pohyblivostí díky přistupu po schodech, ale toto je vyváženo nádhernými výhledy a ubytováním stranou dopravního hluku. Klienti mohou využívat bazén v přilehlém komplexu Sofia (20 m), kde je rovněž podávaná přiobjednaná strava.

Stravování

Vlastní, lze si doobjednat snídaně a nebo i večeře v místní taverně Sofia, které jsou podávány formou bufetu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat