Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aparthotel Sofia Mythos Beach

Řecko, Kréta, Bali

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno

Poloha

Rodinný komplex postavený v tradičním stylu se nachází na menším kopci, na krásném místě obklopeném květinami a olivovníky, s úžasným výhledem na přístav rekreačního letoviska Bali. Část Mythos se nalézá přímo u pláže, část Sofia pouhých 50 m naproti. Hotel má ideální polohu, není odsud daleko k letišti v Heraklionu (cca 52 km), archeologickým památkám, tradičním řeckým vesničkám ani známým krétským plážím. Asi 2 km od hotelu u hlavní silnice se nachází zastávka autobusu do Heraklionu i do města Rethymno (30 km).

Popis

Budova Mythos přímo u malé pláže, Sofia 50 m naproti, oddělená od pláže malou místní komunikací.
Lobby s recepcí, internet, SAT-TV (v Mythos Beach), hlavní restaurace, a la carte restaurace, taverna, bar u bazénu/snack bar, sladkovodní bazén, stolní tenis, basketbal, kulečník, občasný řecký večer, jednou týdně lekce řečtiny, vodní sporty na pláži.
Dětský bazén, dětský kout, dětská postýlka na vyžádání.
Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži (od 7 EUR/den), internet, telefon, TV, trezor (cca 3 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), kulečník, nápoje během řeckého večera, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Komplex nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě, dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky a rodinné apartmány až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT-TV, trezorem, ledničkou, klimatizací a balkónem nebo terasou. Studia mají pokoj s kuchyňkou, apartmány mají oddělené ložnice a pokoj s kuchyňkou.

Stravování

Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat