Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Damnoni Bay

Řecko, Kréta, Damnoni

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Ubytování

Prostorné hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, balkónem, ledničkou a klimati-zací (za příplatek). Pokoje Viamare jsou situovány k moři a mají výhled na moře a na pláž, některé pokoje mají výhled částečně zastíněný zelení. Třílůžkové pokoje jsou vždy vybaveny řádnými lůžky. V hotelu je možné vyžádat dětskou postýlku.

Stravování

Polopenze:rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, večeře je podávána formou bufetu - saláty, předkrmy, hlavní jídlo (dva druhy) a dezert (ovoce nebo sladkost).

Poloha

Hotelové pavilóny stojí ve svahu nad zátokou Damnoni asi 3 km od městečka Plakias na jižním pobřeží ostrova Kréta. Na krásnou pláž Damnoni se dostanete asi za 10 minut po schodech a po pěšině, která vede podél areálu Hapimag. Díky této poloze je z hotelu nádherný panoramatický výhled na záliv Damnoni.

Popis

Bar, televizní kout s TV/SAT, Wi-Fi (v lobby hotelu), internetový koutek (3 EUR/hod.), playstation, projektor, venkovní bazén s lehátky, odkud je překrásný výhled do údolí. Ze sportovních možností je možné využívat stolní tenis, kulečník, stolní fotbal a šipky. Pláž Damnoni je proslulá vodními sporty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat