Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Elounda Bay Palace

Řecko, Kréta, Elounda

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Popis

Úžasný 5* hotel má útulnou recepci, prostorné lobby s barem, 3 stylové restaurace a 3 bary, bazény s mořskou i sladkou vodou včetně dětského bazénu, rozlehlou zahradu, tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal, středisko vodních sportů včetně potápění, soukromé pláže se slunečníky a lehátky zdarma a několik obchodů. Hotel pořádá animační programy pro děti a zajišťuje individuální transfery.

Poloha

Přímo u soukromé písečné pláže centrum vesničky Elounda 2 km městečko Agios Nikolaos 7 km město Heraklion 87 km.
Hotelový komplex náležící k prestižní hotelové síti „The Leading Hotels of the World” se rozléhá nedaleko střediska Elounda na břehu průzračného moře s malým zálivem a nepakovatelnou atmosférou. Centrum střediska je vzdáleno cca 2 km a tak se Vám příjemnou procházkou nabízí řada nákupních možností, posezení v tradičních tavernách i kavárnách. V nevelké vzdálenosti (7 km) se nachází malá tradiční vesnička Agios Nikolaos. Hlavní město Heraklion a mezinárodní letiště jsou 87 km daleko. Ze střediska vcelku frekventovaně jezdí místní autobusová doprava, její zastávka je cca 10 min od hotelu.

Ubytování

Nabízíme ubytování v pokojích, bungalovech, rodinných pokojích, suitách a vilách. Některé bungalovy či suity mají privátní bazén. Všechny pokoje mají sociální zařízení stylizované do mramoru se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi připojení, trezor, balkon nebo terasu.
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení stylizované do mramoru se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi připojení, trezor, balkon nebo terasu.

Stravování

Snídaně nebo polopenze formou kvalitního bufetu.

Ostatní

Lehátka a slunečníky i na pláži zdarma wellness centrum a tenisové kurty možnost stravování v hotelu vhodné pro všechny kategorie klientů.
Formou bohatého bufetu.
Velmi oblíbený hotel patřící k nejkvalitnějším a nejvyhledávanějším hotelům na ostrově.
Http://www.eloundabay.gr.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat