Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Royal Marmin Bay Boutique

Řecko, Kréta, Elounda

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost deště
17 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 24 090 Kč

Dostupných: 826 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Americké snídaně nebo výborná polopenze z místních surovin (za příplatek).

Popis

Hotel se řadí do hotelového řetězce CHC, což garantuje nejvyšší úroveň služeb. Je postavený z přírodních materiálů a krétského lámaného kamene a vsazený do mírného svahu, díky čemuž se z celého areálu nabízí neopakovatelný výhled na celou oblast i na moře. Okolí je porostlé zelení a olivovými háji. Jednotlivé budovy areálu, které jsou kaskádovitě položeny nad sebou, jsou propojené kamennými chodníčky. Od privátní pláže jej odděluje pouze malá místní komunikace. Po příjezdu Vás přivítá stylová prostorná recepce s lobby, stravování obstarávají hlavní restaurace Athena, gourmet restaurace Poseidon a Samurai Sushi Bar/restaurant. K posezení u nápoje Vám budou k dispozici další 3 bary (hlavní, u bazénu a plážový bar), nechybí ani příjemná klasická kavárna. Hotelové luxusní wellness centrum Euphoria Spa Vás potěší saunou, parní lázní, masážemi či beauty salónem a kadeřnickými službami. Samozřejmostí je výborně zařízené fitness centrum. Dále zde najdete internetový koutek (WiFi v celém objektu), společenskou TV místnost, obchod i zlatnictví. Venkovní areál, pyšnící se zmíněným výhledem, tvoří hlavní a sdílený bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma (i na hotelové pláži). Na pláži je hotelové molo a středisko vodních sportů s řadou vodních atrakcí. Parkování v objektu je zdarma.

Ubytování

Designové pokoje jsou velmi elegantně, až luxusně zařízené, dělí se na 5 typů - Standardní, Superior pokoje a Deluxe pokoje s výhledem na moře, s vířivkou a výhledem na moře nebo s terasou s privátním bazénkem a vyhlídkou na moře. Mají moderní sociální zařízení se sprchou nebo vanou (župan, přezůvky, vysoušeč vlasů), psací stůl a křeslo, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci, WiFi připojení (zdarma), minibar, trezor a balkon nebo terasu. podlaha je krytá dlažbou.
Pokoje pro 2 osoby mají moderní sociální zařízení se sprchou nebo vanou (župan, přezůvky, vysoušeč vlasů), psací stůl a křeslo, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci, internet zdarma, na podlaze dlažbu, minibar, trezor a balkon nebo terasu.

Ostatní

Luxusní eco hotel se skvělou polohou slunečníky a lehátka i na pláži zdarma pokoje s vlastním bazénem vhodné i pro náročné klienty.
Hotelové středisko vodních sportů.
Moderní ekologický komplex pro luxusní dovolenou s nezapomenutelnými výhledy a gurmánskou kuchyní. Oceňujeme osobitý styl a výhodu vlastní pláže s plážovým servisem a střediskem vodních sportů. Hotel uspokojí i náročné klienty.
Http://www.royalmarminbay.gr.

Poloha

Přímo u vlastní písečné pláže centrum vesnice Elounda cca 2 km vesnička Agios Nikolaos 10 km mezinárodní letiště 75 km.
Luxusní 5* art hotel leží nad zálivem Mirabello v idilickém prostředí s nádherným panoramatickým výhledem a přímo u menší privátní pláže. Fakticky se jedná o první eco-program hotel v celém Řecku (energeticky úsporný, nabízí místně pěstované bio-produkty atd). Lokalita, v níž se areál rozprostírá, je spíše poklidnou. Centrum střediska Elounda je vzdáleno 2 km a nabídne Vám dostatek nákupních příležitostí, příjemných taveren, kaváren i barů. Malebné městečko Agios Nikolaos, jehož návštěvu doporučujeme, je cca 10km daleko. Mezinárodní letiště, stejně jako hlavní město oblasti Heraklion, je vzdáleno 75 km. Díky místní autobusové dopravě budete mít možnost se snadno dopravovat i do dalších okolních zajímavých míst.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat