Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel

Řecko, Kréta, Elounda

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 21 590 Kč

Dostupných: 326 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaně nebo polopenze.Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel využívá výhradně ekologicky pěstované produkty od místních výrobců (s výjimkou masných výrobků).Hosté se mohou stravovat ve dvou restaurací a vychutnávat si nápoje v třech krásně zdobených barech.Snídaně je podávána od 7:30 až do 10:30Večeře se podává od 19:00 do 21:30 (k dispozici je také vegetariánské menu)Změna složení a služeb programu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby v ceně: plážové / bazénové osušky (deposit), slunečníky a lehátky na soukromé pláži, župany a přezůvky. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Luxusní Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel je první energeticky úsporný, ekologicky zelený hotel v Řecku, kde se mísí architektura s přírodou. V hotelu jsou nabízeny pouze místně pěstované bioprodukty. Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel má panoramatický výhled na záliv Elounda a ostrov Spinalonga. Hotel se nachází pouhých 10 metrů od pláže, 2 km od vesnice Elounda a 8 km od města Agios Nikolaos. Mezinárodní letiště Heraklion "Nikose Kazantzakise" je 75 km daleko.Tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Popis

Hotel disponuje: - 24 hodinovou recepcí - bezplatnou WI-FI v hotelu - prádelnou a čistírnou za příplatek - posilovnou - doktorem (na vyžádání) - přistávací plochou pro vrtulníky - parkovištěm s obsluhou
Pláž leží pouhých 10 metrů od hotelu, je písčitá s kamínky. Kamenná mola, snadný přístup do moře. Na hotelové pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma.
Tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ! DĚTI ZDE NEJSOU MOŽNÉ!

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů : Standard room MediterraneanSuperior room MediterraneanDeluxe room Deluxe room Jacuzzi Deluxe room Private Pool Standard room Mediterranean - jednolůžkový pokoj Standard room Mediterranean- max. 2 osoby s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí o velikosti Kinga s povlečením z eqyptské látky- balkon nebo terasa s výhledem na moře - vybavení pokoje je : individuálně řízený vzduch - klimatizace, koupelna se sprchovým koutem / wc, satelitní televize, Wi-Fi připojení k internetu, chladnička / mini bar , fén, župany, přezůvky, vybavení koupelny na základě organického olivového oleje, trezorSuperior room Mediterranean- max. 2 osoby s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí o velikosti Kinga s povlečením z eqyptské látky- balkon nebo terasa s výhledem na moře - vybavení pokoje je : individuálně řízený vzduch - klimatizace, koupelna se sprchovým koutem / wc, satelitní televize, Wi-Fi připojení k internetu, chladnička / mini bar , fén, župany, přezůvky, vybavení koupelny na základě organického olivového oleje, trezorDeluxe room Sea View- max. 2 osoby s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí o velikosti Kinga s povlečením z eqyptské látky- balkon nebo terasa s výhledem na moře - vybavení pokoje je : individuálně řízený vzduch - klimatizace, mramorová / dlážděná koupelna s vanou / wc, satelitní televize, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, chladnička / mini bar , fén, župany, přezůvky, vybavení koupelny na základě organického olivového oleje, trezorDeluxe room Jacuzzi Sea View- tento typ pokoje nabízí venkovní jacuzzi pro úplnou relaxaci - max. 2 osoby s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí o velikosti Kinga s povlečením z eqyptské látky- vybavení pokoje je : individuálně řízený vzduch - klimatizace, mramorová / dlážděná koupelna / wc, satelitní televize, Wi-Fi připojení k internetu, chladnička / mini bar , fén, župany, přezůvky, vybavení koupelny na základě organického olivového oleje, trezorDeluxe room Private Pool Sea View- tento typ pokoje nabízí soukromý bazén s výhledem na moře- max. 2 osoby s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí o velikosti Kinga s povlečením z eqyptské látky- vybavení pokoje je : individuálně řízený vzduch - klimatizace, mramorová / dlážděná koupelna s vanou / wc, satelitní televize, Wi-Fi připojení k internetu, chladnička / mini bar , fén, župany, přezůvky, vybavení koupelny na základě organického olivového oleje, trezor.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat