Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Adelais Hotel

Řecko, Kréta, Georgioupoli

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 22 900 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotelový areál se nachází ve velmi klidném prostředí v oblasti Tavronitis, mezi letovisky Maleme a Kolymbari (cca 3 km). Letovisko Maleme je cca 2 km (zde je též bankomat). Zastávka městského autobusu je cca 250 m od hotelu na hlavní silnici, lze cestovat do Chanie - jízdné cca 2,60€/cesta, do Plataniasu - cca 1,60€/cesta a dalších letovisek. Letovisko Tavronitis je vzdálené cca 500 m a je zde jen několik obchůdků a taveren. Za zábavou a bohatými nákupními možnostmi doporučujeme vyrazit do letoviska Platanias nebo Chanie. Jako tip na výlet doporučujeme navštívit Kolymbarii a klášter Moni Gonias, přímo ve vesničce Tavronitis lze navštívit prodejnu Fisika (www.fisikashop.com), kde se ručně vyrábí olivová mýdla s různými vůněmi.

Popis

Oblázková pláž je ve vzdálenosti cca 400 m.Vstupní hala s recepcí (v provozu jen během dne), salónek s TV, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/20 minut, cca 1€/40 minut), vnitřní restaurace s venkovním posezením, bar a snackbar u bazénu, čistírna, prádelna (na vyžádání, za poplatek). Velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek (cca 5€/týden). Wifi v prostoru recepce a salónku za poplatek (1den/cca 3€, 3 dny/cca 5€, 7 dnů/cca 10€, 14 dnů/cca 18€).

Sport a zábava

2 bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, dětský koutek. Videohry (za poplatek cca 2€/40 minut). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5€/set/den). Na pláži je dostatek prostoru i pro vlastní plážové vybavení.

Ubytování

V hotelovém areálu, který tvoří 4 budovy postavené v tradičním krétském stylu a vila Rita, je celkem 46 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje typu mezoneta až pro 4 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (velmi omezený počet kanálů), rádiem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, letovisko, okolí a vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). V pokoji typu mezoneta až pro 4 osoby je navíc druhý pokoj (v patře, po schodech) s manželským dvojlůžkem; koupelna se sprchovým koutem, balkón nebo terasa jsou společné - tento typ ubytování je za příplatek dle obsazenosti, viz příplatková tabulka. Jednolůžkové pokoje mají výhled do vnitrozemí nebo do zahrady. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ostatní

Velmi poklidné prostředí příjemná zahrada chutná kuchyně.WWW: www.adelais.gr.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).All inclusive zahrnuje: O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-09:30), obědy (13:00-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu U večeří je též dětský bufet - rybí prsty, těstoviny, kuřecí nugety, pizza, hranolky Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, nealko a džusy (jablko, pomeranč)Lehké občerstvení ve formě sandwichů od 10:30-17:45 Zmrzlinu (kopečkovou) od 10:30-21:00 Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva, čaj) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí červené a bílé víno, ouzo) od 10:30-17:45 v baru u bazénu (v provozu od června do září) Neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva, čaj) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí červené a bílé víno, ouzo, raki, brandy, vodka, gin, rum) od 10:30-22:45 v hlavním hotelovém baru Koktejly jsou podávány dle denní nabídky od 19:00-22:45 v hlavním hotelovém baruHotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně řecký večírek nebo BBQ večer, event. jiný druh zábavy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat