Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Fereniki Complex Hotel

Řecko, Kréta, Georgioupoli

Ubytování Hotel
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 15 930 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Komplex tvoří celkem 450 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny až pro 5 osob, které mají navíc obývací pokoj, kde jsou další 3 přistýlky (gauče nebo rozkládací lůžka pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na moře, letovisko, okolní zástavbu a vnitrozemí. Trezor na pokoji za poplatek (cca 10€/týden). V naší nabídce máme ubytování převážně v budovách Fountoulis a Manolis. Ubytování pro jednu osobu je v areálu celého komplexu, nikoliv v konkrétních budovách. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ostatní

Pěkná písečná pláž Příjemné procházky po okolí Výhodná cena.WWW: www.fereniki.gr.

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex se šesti objekty se nachází v klidném venkovském prostředí. V nabídce VTT jsou pokoje ve dvou budovách - Fountoulis je od moře vzdálena cca 220 m, Manolis cca 260 m. Nedaleko od hotelu je supermarket a také půjčovna aut, ve vzdálenosti cca 300 m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství, lékárna, bankomat aj. V letovisku je též dětské hřiště, minigolf, kostel a zlatnictví. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí pravidelně během dne k sladkovodnímu jezeru Kournas (cca 9€/osoba) a do letoviska Kavros (cca 8€/osoba). V jezeře Kournas se dá koupat, lze si též pronajmout šlapadla za cca 4€/hodina. Dále doporučujeme navštívit město Chania, které má neopakovatelnou denní i noční atmosféru, jízdenka stojí cca 4,10€/cesta, autobus jezdí téměř každou hodinu. Ubytování v tomto komplexu doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Popis

Pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 220-260 m, přes silnici. V moři, které je občas příjemně zvlněné, mohou být kameny, doporučujeme boty do vody. Vstup do moře je zde pozvolný.Centrální recepce v hotelu Fereniki, salónek s TV se satelitním příjmem, 2 bary (Nerio - v rámci hlavní restaurace a bar Alfa u bazénu, kde se čerpá all inclusive light), vnitřní a venkovní restaurace, nová restaurace v blízkosti hotelové recepce, naproti budově Fountoulis, venkovní kavárna, zahrada, parkoviště. Na recepci prodávají karty na wifi (za poplatek cca 4€/120 minut, cca 10€/den a cca 15€/600 minut), připojení je zde ovšem slabší.

Sport a zábava

V areálu se nacházejí 3 bazény, 2 dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma. Služby SPA - vnitřní vyhřívaný bazén (za poplatek cca 1€/osoba + balíčky služeb od hotelu - např. jacuzzi + vnitřní bazén (za poplatek cca 5€/osoba), sauna + vnitřní bazén (za poplatek cca 5€/osoba), vnitřní bazén + jacuzzi + sauna (za poplatek cca 10€/osoba), masáže (na vyžádání, za poplatek cca 14-40€/osoba, například relaxační masáž - cca 14€/25 minut, masáž horkou čokoládou - cca 25€/50 minut, masáž horkými kameny - cca 30€/50 minut, bahenní zábal z Mrtvého moře - cca 30€/50 minut a řada dalších; při objednání masáže je poskytována 1x sauna nebo jacuzzi zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5-6€/set/den).

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE LIGHT (viz popis) - ceny viz náš web. Snídaně a večeře - bufet.All inclusive light zahrnuje: O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive light jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu Během obědů a večeří neomezená konzumace místního nealka (post mix), filtrované kávy, čaje, točeného místního piva, domácího vína, raki, ouza Neomezenou konzumaci (10:30-22:30) rozlévaných místních nealkoholických nápojů (např. lemon, orange, sprite, cola - post mix, filtrovaná káva, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, raki, ouzo, 2 různé koktejly denně) v baru v Neorio v hlavní hotelové restauraciNeomezenou konzumaci (12:00-17:00) rozlévaných místních nealkoholických nápojů (post mix, filtrovaná káva, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, raki, ouzo) v baru Alpha u bazénu Pro děti je v restauraci mezi 11:00-18:00 dětský koutek - mléko, voda, ovocné šťávy, džus, jogurty, marmelády, cereá-lie, nutella, od 16:00-18:00 - se podává jedno teplé jídlo, např. hranolky nebo špagety nebo pizzy nebo rybí prsty nebo kuřecí kousky Konzumace v baru u pláže není zahrnuta v ceně Konzumace po 22:30 se hradí extra.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat