Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mari Beach

Řecko, Kréta, Georgioupoli

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

U dlouhé písečně-oblázkové pláže centrum střediska Kavros 400 m historické městečko Rethymno 14 km mezinárodní letiště 42 km .
Tradiční řecký 3* rodinný hotel vystavěný na větším pozemku stranou ruchu letoviska a hluku od dopravní komunikace, přímo na dlouhé písečně-oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Malebné městečko Georgioupoli je vzdáleno 4 km a dostanete se do něj nejen příjemnou procházkou po pláži. Centrum střediska Kavros s řadou krámků a taveren je 400 m daleko, správní město Rethymno 14 km, mezinárodní letiště v Chanii 42 km a v Heraklionu 96 km. Nejbližší autobusová zastávka je na hlavní silnici asi 150 m od hotelu.

Popis

Hotel v bílomodrém provedení s řadou vzrostlých palem se skládá z několika menších jednopatrových budov, má 62 pokojů ve formě standardních a několika rodinných pokojů. V komplexu najdete menší recepci, restauraci s venkovní terasou, internetový koutek (za poplatek), společenskou TV místnost. Venkovní areál tvoří bazén se skákacím prknem a malou skluzavkou, s odděleným dětským bazénem (sahají až k pláži), sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma (rovněž na hotelové pláži), pool bar. Nechybí dětský klub s několika jednoduchými prolézačkami a houpačkami. Hotel pořádá během hlavní sezóny animační programy a soutěže pro děti i dospělé (aerobic, aqua gymnastika a různé sportovní klání). Nabízí pronájem aut a různé další služby. Internet je v celém areálu zdarma.

Stravování

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu - odpovídající kvalitě 3* hotelu (10:30 – 22:30 hodin) se snack občersvtvením během dne a neomezenou konzumací alko a nealko nápojů místní výroby.

Ostatní

V klidnější části střediska Kavros plážový servis i na pláži zdarma stravování all inclusive rodinné pokoje pro 4 osoby .
All inclusive formou kvalitního bufetu.
Tradiční menší řecký hotel nabízející příjemnou dovolenou stranou přepelněných letovisek. Nespornou výhodou je jeho poloha přímo na dlouhé pláži, typ stravování, klimatizace, internet i lehátka na pláži v ceně, děti až do 14 let zdarma. Hotel svým strategickým umístěním na ostrově umožňuje jeho dokonalé poznání.
Http://www.hotelmaribeach.com.

Ubytování

Všechny pokoje jsou čisté, standardně vybavené novým nábytkem a nabízí možnost 1 přistýlky. Mají menší sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci (zdarma), miniledničku, trezor (2 Eura/den), Wi-Fi zdarma, balkon či terasu. Podlaha je kryta novou dlažbou. Na vyžádání možnost ubytování v rodinných pokojích se 2 ložnicemi (patrové postele pro děti). Jejich počet je značne omezen (nutno vyžádat).
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají menší sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci (zdarma), miniledničku, trezor (2 Eura/den), Wi-Fi zdarma, balkon či terasu.
Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek jsou prostornější, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci (zdarma), miniledničku, trezor (2 Eura/den), Wi-Fi zdarma, balkon či terasu. Ložnice je zpravidla oddělená, v obývací části pak 1-2 přistýlky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat