Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Kri Kri Village Apartments Freedom

Řecko, Kréta, Gournes

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 9 990 Kč

Dostupných: 89 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Kri-Kri Village Holiday Apartments se nachází u obce Gournes 80 metrů od pláže. Město Heraklion je vzdáleno 16 km , město Hersonissos, které je plné nočního života je vzdáleno 30 minut autem. Letiště Heraklion je vzdáleno 12 km a přístav v Heraklionu je vzdálen 15 km. Ubytování v apartmánech nebo studiích s kuchyňkou bez stravování nebo s možností zakoupit se zcela nový program FREEDOM, který zahrnuje all inclusive a pronájem automobilu po celou dobu pobytu.Užijte si neomezenou jízdu s programem FREEDOM! Plné využívání all inclusive programu ve 4 hotelech současně! Pronájem automobilu po dobu pobytu s kompletním pojištěním a neomezenými kilometry v ceně programu (pohonné hmoty jsou však na vlastní náklady)! To je program FREEDOM. Možnost využívat vybavení těchto hotelů včetně restaurací, barů, bazénů, atd. (pláže pouze u hotelu Blue Sky Beach a Comfort Malievi Aparthotel). Auto bude přistavené v den příletu u hotelu, v případě nočního příletu následující den. Transfer z letiště na hotel a zpět zajištěn. All inclusive program a pronájem auta zahrnut pouze v ceně programu FREEDOM, nikoliv v ceně ubytování bez stravování!!DŮLEŽITÉ! Kri Kri VIllage FREEDOM se stravováním all inclusive zahrnuje:• Ubytovánív apartmánech nebo studiích (s kuchyňkou) - bez stravování v Kri Kri Village! • All Inclusive v apartmánech Blue Sky Beach, Comfort Malievi Aparthotel, Comfort Corali Beach a v hotelu Amounda Bay 4* do kterých si pohodlně dojedete zapůjčeným automobilem v rámci programu all inclusive!• Pronájem automobilu po dobu pobytu s kompletním pojištěním automobilu a neomezenými kilometry (pohonné hmoty jsou však na vlastní náklady)Apartmány Blue Sky Beach a Comfort Corali Beach se nacházejí ve vzdálenosti cca 1 km od Kri Kri VIllageComfort Malievi Aparthotel cca 9 km od Kri Kri Village Hotel Amounda Bay cca 28 km od Kri Kri Village.

Popis

K dispozici pro hotelové hosty je parkoviště, připojení k internetu ve veřejných prostorách zdarma, čistírna, společenská místnost, bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, rodinné pokoje.
Pláže jsou písčité s oblázky i kamenité. Jedna z pláží se nachází cca 80 metrů od hotelu, plážový servis za poplatek
Dětské hřiště.

Ubytování

Studio pro 2 osoby má koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek), kuchyňku se základním vybavením, chladničku, jídelní stůl, balkon s výhledem do zahrady nebo na bazén.Apartmán pro 2-3 osoby má oddělenou ložnici, koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek), kuchyňku se základním vybavením, chladničku, jídelní stůl, balkon s výhledem na bazén nebo moře.Apartmány pro 2-4 osoby má oddělenou ložnici, koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek), kuchyňku se základním vybavením, chladničku, jídelní stůl, balkon s výhledem na bazén nebo moře.

Stravování

Bez stravování nebo s možností snídaně v Kri Kri Village nebo Freedom All Inclusive Program (stravování včetně snídaně mimo Kri Kri VIllage).Orientační program a složení all incluvie v hotelech Blue Sky Beach, Comfort Corali Beach a Comfort Malievi Aparthotel: • Snídaně: formou amerického bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 09:30 ) • Oběd: light bufet v hlavní restauraci ( 13:00 - 15:00 ) • Večeře: formou plného bufetu v hlavní restauraci ( 19:30 – 21:30 ) NÁPOJE : -během hlavního jídla (oběd, večeře) v hlavní restauraci: místní víno (bílé, červené nebo růžové), místní nealkoholické nápoje , ovocné šťávy/džusy (ne fresh), točené pivo, čerstvá voda . HLAVNÍ/POOL - BAR: (10.00 - 22:00) -místní alkoholické nápoje ouzo, raki, možnost koktejlů dle aktuální nabídky Vám sdělí na baru, místní víno, místní pivo, překapávaná káva, čaj, ovocné šťávy (ne fresh), pitná voda, občerstvení (popcorn, sušenky) . -16:00 - 17:00 coffee time u baru, zmrzlina 16:00 - 17:00 Po 22:00 jsou všechny nápoje za příplatek.Orientační program a složení all incluvie v hotelu Amounda Bay 4* hotel Amounda Bay bude otevřený od 26.5.2018• Snídaně 7:30 hod - 10:00 hodKombinace nejlepších lokálních produktů vytváří kvalitní snídani, která uspokojí i ty nejnáročnější chutě.• Oběd 12:30 hod - 14:30 hodOběd je podávaný v klasickém středomořském stylu, doplněný o víno a pivo.• Večeře 19:00 hod - 21:30 hodVečeře složená z tradičních řeckých pokrmů doplněná o kuchařskou show (maso na grilu, těstoviny, asijská kuchyně).Pool bar - otevírací doba: 10:30 hod - 18:00 hodHlavní bar - otevírací doba: 18:00 hod - 01:00 hodOd 11:00 hod do 18:00 hod nabízí hotel svačinu v pohodě zmrzliny, burgerů, hotdogů, pizzy a popkornu. Další svačina je pak od 16:30 hod do 17:30 hod a podává se káva, čaj, koláčky a sušenky.Nápoje v rámci programu all inclusive jsou nabízeny od 10:30 hod do 23:00 hod a skládají se z lokálních alkoholických nápojů, nealkoholických nápojů, točeného piva a vína, koktejlového menu a teplých nápojů v podobě kávy a čaje.Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení jednotlivých hotelů.

Ostatní

Služby v ceně: Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do Kri Kri.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat