Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kri Kri Village Apartments

Řecko, Kréta, Gournes

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Ubytování

Studio pro 2 osoby má koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek 5€/den), sejf (za poplatek 3€/den), kuchyňku se základním vybavením, chladničku, jídelní stůl, terasu s výhledem do zahrady nebo na bazén. Studio pro 3 osoby má koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek 5€/den), sejf (za poplatek 3€/den), kuchyňku se základním vybavením, chladničku, jídelní stůl, balkon n s výhledem na bazén nebo moře. Apartmány pro 4 osoby má koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek 5€/den), sejf (za poplatek 3€/den), kuchyňku se základním vybavením, chladničku, jídelní stůl, balkon n s výhledem na bazén nebo moře.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace 5€/den, sejf 3€/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu.

Poloha

Kri-Kri Village Holiday Apartments se nachází u obce Gournes 80 metrů od pláže. Město Heraklion je vzdáleno 16 km , město Hersonissos, které je plné nočního života je vzdáleno 30 minut autem. Letiště Heraklion je vzdáleno 12 km a přístav v Heraklionu je vzdálen 15 km.

Popis

K dispozici pro hotelové hosty je parkoviště, připojení k internetu ve veřejných prostorách zdarma, čistírna, společenská místnost, bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, rodinné pokoje.
Pláže jsou písčité s oblázky i kamenité. Jedna z pláží se nachází cca 80 metrů od hotelu , na které jsou umístěny lehátka se slunečníky (za poplatek ).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat