Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Amuse Adult Hotel

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Oblačno
22 °C - Oblačno
Cena za osobu od 9 950 Kč

Dostupných: 37 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

All Inclusive: bufetové snídaně (08:00 - 09:30), bufetové obědy (12:30 - 14:00), bufetové večeře (19:00 - 21:00) - podávané v hlavní restauraci. Pro hotelové hosty je možné připravit brzké snídaně či pozdní večeře po domluvě s recepcí. Dále do All Inclusive spadají místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 23:00) - podávané zejména v baru u bazénu a odpolední káva se zákusky (16:00 - 17:00).. All Inclusive program se vztahuje pouze na areál hotelu, veškeré nápoje a pokrmy v rámci Palm Beach Club jsou za poplatek. Časy a rozsah se řídí vnitřními směrnicemi hotelu a mohou se během sezony měnit.

Popis

Přímo u krásné písčité pláže.
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní lobby s recepcí, trezory a běžně poskytované recepční služby, restaurace s vynikající kuchyní, bar, snack/pool bar, venkovní bazén s terasou na opalování se slunečníky a lehátky, rozmanité vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou laděny do čistých a jemných pastelových a zemitých tónů, disponují vlastním sociálním zařízením s WC, vysoušečem vlasů a sprchou, moderním vybavením jako je klimatizace (zdarma), sat TV, lednička a balkonem nebo terasou.

Poloha

Tento elegantní a vkusně zařízený hotel Amuse se nachází přímo u krásné pláže, vedle známého Palm Beach Club s bazény a bary, které mohou klienti hotelu Amuse využívat, a to v samém srdci živého a pulzujícího letoviska Hersonissos, které je známé díky nepřebernému množství nákupních i zábavních možností přes den i ve večerních hodinách. Jako na dlani budete tedy mít obchody, taverny, bary a mnoho dalšího. Hotel se nachází na místě, odkud je možné pohodlně navštívit nejrůznější Aquaparky i známé krétské akvárium. Hotel nabízí ubytování také v přilehlých budovách vzdálených od hlavní budovy cca 300m. Klienti ubytováni v těchto budovách využívají všechny služby hotelu Amuse. Hotel je určen pro klienty ve věku 16 +. Od letiště je hotel vzdálen jen cca 25 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat