Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Anna Maria Village Aparthotel

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel disponuje 38 prostornými apartmány, které jsou kompletně zrekonstruované a mají panoramatický výhled na moře nebo výhled do zahrady. Dále poskytuje hostům služby a la carte restaurace, baru u bazénu, TV koutku, internetového koutku, bazénu, dětského bazénu, dětského hřiště, Wi- Fi připojení a obchodu se suvenýry. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Písečná pláž je vzdálena cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Hosté si mohou vybrat mezi ubytováním v apartmánu (jedna místnost), studiu nebo jednolůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), satelitní TV, telefonem, kuchyňským koutem (se základním vybavením) a menší chladničkou, balkonem.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně: výběr z řady sladkých i slaných pokrmů. V baru u bazénu je možnost zakoupení studených nápojů. Osvěžit se můžete i v Lounge baru pod širým nebem, kde můžete zakoupit malé sladké i slané občerstvení, kávu a studené nápoje.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace a trezor.

Poloha

Anna Maria Village Vás přivítá v rodinné a přátelské atmosféře, přičemž hotelový personál klade důraz na krétskou pohostinost pro zpříjemnění Vaší dovolené. Hotel se nachází pouhých cca 300 metrů od křišťálově čistého moře a proslulé písečné pláže Anissaras.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat