Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Creta Maris Beach Resort

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost deště
17 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 17 450 Kč

Dostupných: 366 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Kvalitní komplex v podobe krétské vesnicky, ležící nedaleko rušného letoviska Hersonissos, obklopený nádhernou zahradou, tavernami, bary a nocními kluby. Bohatá nabídka hotelových služeb. Oblíbený hotel s príjemným personálem a pláží s pozvolným vstupem do more.

Popis

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí,výtahy, wifi, bezpecnostní schránky, 2 hlavní restaurace, 4 restaurace ŕ la carte (nutná rezervace predem), 6 baru, TV a internetový kout, 6 venkovních a 2 vnitrní bazény se sladkou vodou, 7 detských bazénu (jeden se skluzavkami), lehátka a slunecníky u bazénu zdarma, SPA centrum, tenis, stolní tenis, pétanque, plážový volejbal, šipky, minifotbal, minigolf, animacní program, zlatnictví, minimarket.

Ubytování

Dvoulužkové pokoje s možností pristýlky jsou vybaveny: sociálním zarízením, fénem, klimatizací, TV/Radio, telefon, wifi, zarízení na prípravu kávy/caje, minibar za poplatek, balkon nebo terasa.

Stravování

Program All Inclusive: Snídane, obedy, vecere formou bufetu. Lehké obcerstvení behem dne, ovoce. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat