Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Dia Apartments

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Poloha

Dia Apartments nabízí útulná studia a partmány, která se nachází v kliedné části na předměstí známého letoviska Hersonissos, u atraktivního letoviska Piskopiano, které je vzdáleno cca 500 m. Živé centrum Hersonissosu je od Dia Apartments cca 700 m. Obchody, obchůdky, restaurace, taverny, bary, atd., jsou v okolí od 200 metrů dále. Mezinárodní letiště u hlavního města Heraklion je vzdáleno 23 km.

Popis

Recepce 24h, sejf, Wi-Fi, snack bar, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, sluneční terasa, pool bar, TV.
Hosté mohou využít pláže s jemným pískem, která je vzdálena cca 1,2 km od hotelu. Ve vodě jsou kamenná plata. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Ubytování

Studio pro 2 osoby je jedna místnost, je vybaveno klimatizací (za poplatek), kuchyňským koutem (včetně základního vybavení) s varnou konvicí a lednicí, kávovarem, TV, koupelnou, WC, fénem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a okolí. Apartmán pro 2 - 4 osoby má 2 místnosti, je vybaven klimatizací (za poplatek), kuchyňským koutem (včetně základního vybavení) s varnou konvicí a lednicí, kávovarem, TV, koupelnou, WC, fénem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a okolí. Mezonet pro 4 osoby je jedna místnost typu open plan, 2 postele jsou v patře, 2 v dolní části pokoje. Je vybaven klimatizací (za poplatek), kuchyňským koutem (včetně základního vybavení) s varnou konvicí a lednicí, kávovarem, TV, koupelnou, WC, fénem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a okolí - na vyžádání!

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace 7€/den, sejf 3€, Wi-Fi. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat