Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hersonissos Blue Hotel

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Velmi jednoduchý a levný městský malý hotel se nachází u živého centra letoviska Hersonissos, kde jsou různé bary, noční kluby, restaurace, obchody, taverny, kafeterie, atd. Písčitá pláž je vzdálena od hotelu cca 15 minut chůze. Tento hotel doporučujeme mladým lidem, kteří chtějí jednoduché ubytování blízko denní i noční zábavy (400 m) v centru Hersonissos. Vhledem k tomu, že v hotelu i okolo bazénu je mnoho schodů a navíc se nachází v rušné části, nedoporučujeme tento hotel pro rodiny s dětmi a starší lidi! Jedná se o lowcost zájezd pro mladé lidi, kteří upřednostňují zábavu před komfortem ubytování.

Popis

Recepce, safe (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), snídaňová místnost, snack bar, pool-bar, menší bazén se sluneční teráskou.
Kamenná cca 50 m od hotelu, písečná cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 7€/den)

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v menších, velmi jednoduše zařízených pokojích pro 2 osoby nebo ve studiích pro 2 - 3 osoby. Mají vlastní soc. zařízení, chladničku (za poplatek), klimatizaci (za poplatek), balkon nebo terasu. Studia mají navíc malý kuchyňský koutek jen se základním vybavením na přípravu nápojů.

Stravování

Jednoduchý All inclusive light: kontinentální snídaně (08:00 - 10:00) bufetové obědy (13:00 - 14:30) bufetové večeře (18:30 - 20:30) Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 22:00). Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu Hersonissos Blue.

Ostatní

Služby za poplatek: Internetový koutek, Wi-Fi (2€/hodina), klimatizace 7€/den.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat