Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hersonissos Sun Studios

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Poloha

Jednoduchá a levná Hersonissos Sun Studia se nachází na kraji letovisa Hersonissos u hlavní příjezdové silnice, cca 200 m od centra a cca 400 m od nejbližší pláže. Nejbližší supermarket je cca 50 m od ubytovacího zařízení. Jedná se o velmi jednoduché a levné ubytování především pro mladé lidi, kteří hledají lowcoast ubytování a upřednostňují denní a noční život v centru Hersonisos před komfortem ubytování.

Popis

Svým hostům Vasso nabízí, bazén, TV koutek, recepci, trezor na recepci (za poplatek) a slunnou terasu. Dale je k dispozici internetový koutek (za poplatek) a kulečník (za poplatek).
Pláž se nachází ve vzdálenosti 400 m.

Ubytování

Studia jsou jednoduše vybavená, mají sprchový kout, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský koutek se základním vybavením na přípravu nápojů, balkonem nebo terasu.

Stravování

Jednoduchý All Inclusive light 8:00 - 22:00 Kontinentální snídaně 8:00 - 9:30 Oběd 12:30 - 14:00 Večeře 18:30 - 20:00 Hlavní Bar 11:00 - 22:00 nealkoholické nápoje, místní pivo a víno, káva, čaj, rakie, místní brandy a Ouzo. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení Hersonissos Sun Studios.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace, trezor, internet.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat