Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Memory Boutique

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Oblačno
21 °C - Oblačno

Ubytování

Hotelové pokoje s výhledem na moře nebo na bazén jsou moderně vybaveny, disponují vlastním sociálním zařízením s WC, TV, internetem, klimatizací, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.. . .

Stravování

All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Časy a rozsah se řídí vnitřními směrnicemi hotelu a mohou se během sezony měnit.

Popis

Cca 50 m od pláže.
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní lobby s recepcí, klimatizace, venkovní bazén, parkoviště, snack bar/ bar u bazénu, restaurace, internet, úschovna zavazadel, prádelna, kadeřník/ holič, bar, terasa, lehátka a slunečníky. . .
Služby za poplatek: Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, internet, prádelna, kadeřník/ holič.

Poloha

Elegantní hotel s moderním vybavením prošel v roce 2010 kompletní rekonstrukcí. Hotel se nachází přímo v oblíbeném letovisku Hersonissos, známém díky velkému množství nákupních i zábavních možností přes den i ve večerních hodinách. Letiště od hotelu je vzdáleno cca 24 km, hlavní město ostrova cca 28 km a centrum letoviska cca 8 km. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat