Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Sogiorka Apartments

Řecko, Kréta, Hersonissos

Popis

Sogiorka Apartments nabízí ubytování v 23 účelově vybavených pokojích. Hosté tohoto ubytování mohou využívat bazén vzdálený 50 metrů od hotelu - vstup zdarma.
Písčito-oblázková pláž se nachází 400 metrů od hotelu. Lehátka s slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat ve studiích nebo apartmánech: Studio pro 2 - 3 osoby - koupelna se sociálním zařízením, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), kuchyňský kout (se základním vybavením) Apartmán pro 2 - 5 osob - koupelna se sociálním zařízením, TV, klimatizace (za poplatek), trezor (za poplatek), oddělená ložnice a obývací pokoj, kuchyňský kout (se základním vybavením).

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Sogiorka Apartments je 2* je jednodušší hotel, který se nachází v jednom z nejrušnějším a nejvyhledávanějším letovisku na Krétě. Letovisko Chersonissos je vzdáleno pouhých 25 km východně od mezinárodního letiště Nikose Kazantzakise. Letovisko nabízí bohatý denní i noční život, řadu nákupních možností i jeden z nejznámějších bazénových komplexů Star Beach. Pouhých 300 metrů od hotelu se nachází rušná promenáda lemována obchody, restauracemi i bary, které disponují výhledem na menší přístav. Poblíž hotelu je historické centrum města Chersonissos, popřípadě můžete načerpat pravou řeckou atmosféru v menší tradiční vesničce Piskopiano, která je od hotelu vzdálena cca 1,3 km. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400 metrů. Cestovatelé mohou navštívit minojský palac Malia, aquarium Cretan Aquarium, popřípadě menší akvárium, které se nachází pouhých 250 metrů od ubytování. Hotel je ideálním místem pro nenáročnou klientelu, hledající noční život, ale i pro cestovatele, kteří vyhledávají oblast pro cestování za historií a výlety do okolí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat