Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Adonis Apartmens

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště

Poloha

Adonis Apartments se nachází v klidnějším letovisku Gouves cca 18 kilometrů od mezinárodního letiště Heraklion. Centrum letoviska Herssonisos je vzdálené cca 8 kilometrů. Centrum letoviska je vzdáleno cca 1,5 kilometrů, kde naleznete řadu restaurací, taveren, kaváren i nákupních možností. Adonis Apartments nabízí přátelskou, příjemnou atmosféru a je ideální volbou pro všechny věkové kategorie a pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou.

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, zahrada, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), sluneční terasa, bar, Wi-Fi připojení, parkoviště.
Písečné pláže se nachází cca 900 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek, stejně tak vodní sporty.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve studiích pro 2 a 3 osoby. Studia jsou vybavena: - koupelna se sociálním zařízením - klimatizací (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 2€/den) - Wi-Fi připojením (zdarma) - balkonem nebo terasou - telefonem, satelitní TV - kuchyňským koutem (se základním vybavením), chladnička - vysoušeč vlasů.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace (5€/den), trezor (2€/den), lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat