Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aparthotel Elpida Apartments

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště

Ubytování

Aparthotel nabízí ubytování ve studiu pro 2 osoby, ve studiu pro 2-3 osoby a v apartmánech pro 2 - 4 osoby. STUDIO - jedna místnost s koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 2€/den), Wi-Fi připojením (za poplatek), satelitní TV, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. Ve studiu pro 2 - 3 osoby je vždy 3. osoba na přistýlce. APARTMÁN - jedna místnost s možností 2 přistýlek, koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 2€/den), satelitní TV, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.

Stravování

Bez stravování, snídaně či polopenze.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace, trezor, Wi-Fi připojení, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu do aparthotelu.

Poloha

Elpida Apartments se nachází v klidném letovisku Kato Gouves, kde naleznete řadu obchodů se suvenýry, taverny a pár menších barů, pouhých 500 metrů od aparthotelu. Elpida Apartments je situovaná u hlavní komunikace k rušnému letovisku Hersonissos, který je vzdálený cca 7 kilometrů. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 14 kilometrů. Pouhé 2 kilometry se nachází Dinosouria Park a cca 3 kilometry Cretaquarium. Aparthotel je vhodný zejména pro strávení klidné dovolené.

Popis

V aparthotelu je k dispozici recepce, zahrada, restaurace, bar, bazén, Wi-Fi připojení (za poplatek), parkoviště.
Nejbližší pláž je vzdálená cca 1 kilometr od aparthotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat