Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Despo

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Poloha

Hotel skládající se z hlavní a vedlejší budovy, postavený v egejském stylu uprostřed zahrad, se nachází v oblasti Gouves, cca 16 km od letiště v Heraklionu, 1 km od centra městečka Gouves, 5 km od rušného turistického letoviska Hersonissos a 18 km od centra Heraklionu. Od hotelu jezdí zdarma hotelový autobus na pláž. Do moře je doporučena obuv. V blízkosti hotelu je mini market. Oficiální kategorie: B.

Popis

Cca 600 m od pláže.
Recepce, společenská místnost, TV koutek, internet, wi fi, lékař na zavolání, restaurace, snack bar u bazénu, lobby bar/kavárna, sladkovodní bazén, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži.
Dětský bazén, dětské hřiště, dětské židle v restauraci, dětská postýlka na vyžádání.
Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži (od 7 EUR/den), klimatizace (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, wi fi, vodní sporty, kulečník, nápoje v baru po 23:00hod, značkové a dovozové nápoje, speciální večery (řecký večer nebo BBQ).

Ubytování

Hotel nabízí standardní a nadstandardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého a 1 přistýlky pro dítě. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, mini ledničkou, trezorem a balkónem nebo terasou. Nadstandardní pokoje jsou ve vedlejší budově, jsou prostornější, mají vanu a navíc TV s místními programy a vysoušeč vlasů.

Stravování

All inclusive: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (15:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:30).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat