Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Gouves Sea & Mare Resort - klub Firáček

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 20 001 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

All inclusive.
All inclusive: snídaně (07.30-10.00 hod.0) - v hlavní restauraci formou bufetu. Časné snídaně (05.00-07.00 hod.) - časné snídaně pouze po předchozí rezervaci do 18.00 hod. předem. Pozdní snídaně (10.00-10.30 hod.).Oběd (12.30-14.00 hod.) - v hlavní restauraci formou bufetu. Občerstvení během dne (11.00-17.30 hod.), široký sortiment občerstvení (pizza, dezerty, zmrzlina) v Pool baru. Káva, čaj se podává každý den (15.30-17.00 hod.), v Pool baru. Večeře (19.30-21.30 hod.) - sedm různých tematických večeru v hlavní restauraci hotelu. Podle témaatických večeru: téma bufetu, denně různé saláty, studené a teplé předkrmy, ovoce, pečivo. Dále je zde krétský koutek a koutek s dietními pokrmy. K večeři je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů. Bary: Pool bar (10.30-01.00 hod.), Hlavní bar (18.00-01.00 hod.).V All inclusive barech podáváme (od 10.00 do 23.00 hod.) výběr místních lihovin, koktejly, destiláty, pivo, místní víno, filtrovanou kávu, Nescafé, espresso, cappuccino, ledovou kávu, kakao, čaj, nealkoholické nápoje a džusy. Nápoje za poplatek: dovozové a prémiové nápoje, jako jsou nějaké druhy whisky, šampaňské, apod. Fresh džusy jsou taktéž za poplatek.

Ostatní

Nádherný klubový hotel, který je vhodný pro milovníky krásných pláží a dobrého servisu. Resort prošel kompletní rekonstrukcí a je vhodný především pro rodiny s dětmi. .

Popis

Resort nabízí klientům 24 hodinovou recepci, trezor na recepci, lobby, internetový koutek, WiFi v lobby, TV koutek, elektronické hry, restaurace, beach bar-tavernu, venkovní bazén, dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, basketbal, parking u hotelu.Pro děti: bazén (děti od 6 do 12 let v bazénech pouze za účasti rodičů), dětské hřiště, vysoké židle, dětské postýlky (k vyžádání na recepci), hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).Internet: internetové připojení na pokojích a v celém areálu zdarma.

Ubytování

Hotel nabízí prostorné 2-3 lůžkové pokoje a rodinné pokoje, z nichž všechny jsou pěkně zařízeny v moderním a komfortním stylu, sociální zařízení (vana nebo sprcha), WC, klimatizace, SAT/TV, rádio nebo hudební kanál, telefon, minilednička, fén, trezor, WiFi, balkon nebo terasa.

Poloha

Hotel se skládá ze dvou částí - Sea a Mare. Tento komplex se skládá z několika budov rozmístěných přímo u písečné pláže v klidnějším letovisku Gouves. Jednotlivé budovy jsou rozmístěny v rozlehlé zahradě (2200 m2), kterou vede cesta přímo na krásnou písečnou pláž. Hotel je vzdálen 16 km od letiště v Heraklionu a 7 km od rušného letoviska Hersonissos, se kterým zajišťuje spojení místní autobusová doprava. Lze si i vypůjčit automobil.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat