Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Gouves Maya Resort

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Poloha

Hotelový resort vznikl spojením hotelů Gouves Bay a Maya. Svou polohou je ideálním místem pro romantické procházky letoviskem Gouves a je vhodný pro klienty, kteří mají rádi oblázkové pláže (80m od areálu) i pláže písečné (cca 220m). Nejen rodiny s dětmi mohou individuálně navštívit Krétské Akvárium či Dinosauří park. Autobusová zastávka v blízkosti hotelu zajišťuje dopravu do Heraklionu i dalších letovisek. Další možností je využít výletní vláček (cca 500m od hotelu) a užít si 75min okruh přes letoviska, Gouves, Gournes, Kokkini Hani. Vřele doporučujeme.

Popis

Pláž je dostupná přes pobřežní komunikaci. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek.

Ubytování

Útulné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Na vyžádání je možné zajistit rodinné pokoje až pro 5 osob. VYBAVENÍ POKOJŮ

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd, večeře formou pestrého bufetu (u obědů a večeří zmrzlina/dezert). Během dne vurčitých hodinách možnost sladkých snacků. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje zdarma od 10:30-23:00 hod. VYBAVENÍ HOTELU Areál disponuje restaurací s venkovní terasou a barem, bazénem a dětským bazénem s lehátky a slunečníky zdarma. Vhotelu se nachází vstupní hala srecepcí, internetový koutek za poplatek, Wifi v prostoru recepce zdarma.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat