Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Amirandes Grecotel Exclusive Resort

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 27 990 Kč

Dostupných: 1 569 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, bezpečnostními schránkami, wi-fi připojením v areálu hotelu, venkovním a vnitřním bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Hotelový komplex také zahrnuje 10 restaurací a barů, 3 tenisové kurty, fotbalové a basketbalové hřiště (za poplatek), golfovou akademii (za poplatek), venkovní amfiteátr, zlatnictví a butiky. K dispozici jsou též hotelové lázně, kde si lze vybrat ze široké nabídky masáží a různých procedur.

Stravování

Snídaně.

Poloha

Luxusní hotel Amirandes se nachází na severním pobřeží v letovisku Gouves na ostrově Kréta. Hostům jsou k dispozici komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje, vnější i vnitřní bazén a několik restaurací a butiků. Host může též využít široké nabídky masáží a procedur v hotelových lázních. Hotel je vhodný nejen pro milovníky luxusu, ale též pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, fén, TV/SAT, CD/DVD přehrávač, klimatizace, wi-fi připojení, přístroj na přípravu kávy a čaje, minibar (za příplatek), balkón nebo terasa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat