Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Lambrakis Apartments Clever

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Strava All inclusive, Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Apartmány Lambrakis Clever
Lambrakis Apartments CLEVER
Počasí
31 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ubytování

Studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 3 - 4 osoby se nachází v přízemí nebo v patře, májí vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), v některých pokojích je klimatizace (za poplatek 5 €/den), mini chladnička, kuchyňský kout (vybaven pouze v případě vlastního stravování!) balkón nebo terasa s výhledem na okolí, zahradu či částečně na moře.

Stravování

Bez stravování, polopenze nebo all inclusive.Polopenze a all Inclusive jsou zajištěny hotelu Kaissa Beach 2*+.- snídaně formou bufetu: salám, sýr, místní dezerty, máslo, marmeláda, vajíčka, zelenina, kompoty, cereálie- oběd formou jednoduchého bufetu - 1 předkrm, 2 hlavní jídla, salaty, ovoce, dezerty- večeře formou jednoduchého bufetu - 2 předkrmy, 2 hlavní jídla, výběr ze 7 - 8 teplých příloh, saláty, ovoce, zakusky.Nápoje v rámci programu all inclusive jsou od 10:00 do 22:00 v restauraci a na pool baru - místní pivo, víno, Rakije, Ouzo, nealko nápoje.Snack je 10:00 - 11:00 sušenky nebo pizzaSnack odpoledne: káva, koláč nebo sušenkyZmrzlina je pouze pro děti, a to po celý den.Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby v ceně: Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu na ubytování.

Poloha

CLEVER nabídka! Toto ubytování spadá do programu CLEVER, protože umožňují využít "chytré" kombinace levného ubytování a servisu formou programu all inclusive v hotelu 2*+. Centrum letoviska Kato Gouves je vzdáleno cca 300 m, najdete zde obchody, taverny, restaurace a bary. Hotel Kaissa Beach 2*+, kde klienti mohou trávit celý den, uspokojí všechny věkové kategorie včetně rodin s malými dětmi. Ubytování Lambrakis se nachází v klidnější části letoviska Kato Gouves, avšak s dostupností nákupních možností a i denní a noční zábavě a doporučujeme ho především rodinám s dětmi, které využijí pohodlí soukromého ubytování a zároveň plně využívají all inclusive 2*+ hotelu za příznivou cenu. Hotel Kaissa Beach se nachází u pobřežní promenády, cca 450 m od studií Lambrakis.

Popis

Apartmány mají recepci a svůj bázen, klienti však mohou v rámci programu all inclusive využívat i bazén v hotelu Kaissa Beach.
První písčitá pláž, místy smíšená s oblázky, pláž je přímo apartmánů Lambrakis, pouze se přejde místní komunikace, další pláž je vzdálena cca dalších 150 m. Lehátka a slunečníky a vodní sporty jsou za poplatek.
Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). V hotelu Kaissa Beach dětský bazén a dětské hřiště.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat