Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel St. Constantin

Řecko, Kréta, Kato Gouves

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 19 990 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (1 místnost), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, rádio, internet (za poplatek), sejf (3 €/den), varná konvice (na vyžádání), fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Poloha

Hotelový areál s oficiální kategorií 5*, postavený v krétském stylu, se skládá z několika menších budov a nachází se v oblíbeném letovisku Gouves (Řecko, Kréta) jen 100 m od písečné pláže oddělené místní komunikací. Na nedaleké promenádě naleznete obchody se suvenýry, taverny, kavárny a bary. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek za poplatek, restaurace s příjemným venkovním posezením, barbecue restaurace Asteria, střešní restaurace, snack bar, pool bar, 3 venkovní, 1 dětský a 1 krytý bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek, plážové osušky také za poplatek). Hotel pořádá animační programy a zábavné večery. K dispozici je fitness, stolní tenis, kino, diskotéka, ti nejmenší se zabaví na hřišti, v dětském koutku anebo při návštěvě místního mořského akvária. Za poplatek je možno si zahrát kulečník, stolní hokej, šipky, využít saunu či wellness. Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 15 km. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní služby all inclusive a také rodinám se 2 dětmi, které mohou čerpat služby all inclusive zdarma.

Stravování

Snídaně (7.30-10.00), obědy (13.00-14.30) a večeře (18.30- 21.00) formou bufetu (vynikající středomořská a krétská kuchyně), dopolední a odpolední občerstvení, káva, sušenky, zmrzlina. Dětské menu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30-22.45).

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – sobota/středa. V termínech 27.5. - 7.6. a 30. 09. – 11.10. odlety z Prahy.Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – sobota/sobota. Termíny 27.5. - 3.6. a 30.9. - 7.10. odlet z Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat