Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Dimitra Hotel And Apartments

Řecko, Kréta, Kokkini Hani

Poloha

Dimitra Hotel & Apartments je dlouhodobý rodinný podnik, který se nachází v poklidné přímořské vesničce Kokkini Hani.

Popis

Komplex se skládá ze dvou bytových domů a hotelové budovy. Výtah je k dispozici v budově hotelu. Dvě ze tří budov mají okamžitý odchod k bazénu, kde si můžete vychutnat plavání. U bazenu jsou zdarma slunečníky a lehátka. Dětské hřiště je také k dispozici u bazénu.
Hotel nabízí dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:- Dvojlůžkový pokoj pro 2 osoby - pokoje mají vlastní balkón, koupelnu, telefon, mini ledničku, TV se satelitem, vysouseč vlasů, WI-Fi (zdarma)- Trojlůžkový pokoj pro 2-3 osoby - pokoje mají vlastní balkón, koupelnu, telefon, mini ledničku, TV se satelitem, vysouseč vlasů, WI-Fi (zdarma)- Apartmán pro 2-4 osoby - apartmány mají obývají pokoj, kuchyňský kout s vybavením, ledničku, rychlovarnou konvici, balkon s venkovním nábytkem, koupelnu, telefon, mini ledničku, TV se satelitem, vysouseč vlasů, WI-Fi (zdarma)Pokoje a apartmány se nacházejí v přízemí, v prvním a druhém patře.

Stravování

Hotel nabízí snídani či polopenzi. Snídaně formou bufetu se podává každé ráno od 8:00 do 10:00. Kavárna se nachází ve stejné budově, kde si můžete vychutnat několik koktejlů, jiných nápojů a občerstvení.Změna složení a služeb programu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby v ceně: Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat