Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Knossos Beach Bungalows & Suites

Řecko, Kréta, Kokkini Hani

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Možnost deště
16 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 19 990 Kč

Dostupných: 1 983 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Knossos Beach Bungalows & Suites se nachází na soukromé písečné pláži. Nejbližší hlavní letiště je mezinárodní letiště Nikos Kazantzakis, které najdete 10 km daleko. Hotel se nachází 12 km od přístavu Heraklion. Jedná se o zelený 4* hotel s luxusním vybavením a službami.,.

Popis

Soukromá pláž, pláž je vybavena lehátky, slunečníky a najdete zde bar. 3 bazény (s mořskou a sladkou vodou) a 3 restaurace. Součástí hotelu je také restaurace, bar, snack bar, zahrada, sluneční terasa,služby: pokojová služba, obědové balíčky, pronájem aut, recepce 24 hodin denně, směnárna, turistické informace, úschovna zavazadel, hlídání dětí, služba praní, čištění oděvů, společenské prostory, business centrum, fax, kopírka, obchod se suvenýry, VIP pokoje, svatební apartmá.

Stravování

All Inclusive formou bufetu. Plná penze, dopolední a odpolední snack a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.,.

Ubytování

Nabílené bungalovy a apartmá nabízejí terasu s výhledem na moře uprostřed krásné zahrady. Každá klimatizovaná jednotka má okna od podlahy ke stropu s dvojitými skly a TV se satelitním příjmem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat