Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sentido Mikri Poli Atlantica

Řecko, Kréta, Makrigialos

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Popis

Přímo na pláži s hrubým pískem. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, osušky za poplatek (cca 5 € + 1€ za výměnu).Moderní hotel s 253 pokoji v hlavní budově a dvoupodlažních bungalovech. Přijímací hala s recepcí, společenská místnost, hlavní restaurace, řecká a-la-carte restaurace, 2 bary, minimarket a obchod. Ve venkovním areálu se nachází 3 sladkovodní bazény a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za poplatek (cca 5 € + 1€ za výměnu).WiFi ve veřejných prostorech a na pokojích zdarma, internetový koutek (za poplatek).2 samostatné dětské bazény, dětský bufet v restauraci, miniklub, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Sport a zábava

Zdarma: fitness, tenis, stolní tenis. Denní animační program, večerní zábava. Za poplatek: biliár.Zdarma: krytý bazén (není vyhřívaný) a vířivka. Za poplatek: ošetření ve spa, parní lázeň, masáže a sauna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 30 m2, v hlavní budově, vybavené chladničkou, setem pro přípravu kávy a čaje, klimatizací (1.9.-30.9.), trezorem k pronajmutí (cca 19 €/týden), sat. TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon s výhledem na moře. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2F/A3F): cca 30 m2, 2 místnosti s propojovacími dveřmi. K vybavení patří chladnička, set pro přípravu kávy a čaje, individuální klimatizace (1.6.-30.9.), trezor k pronajmutí (cca 19 €/týden), sat. TV, telefon, vana, sprcha, WC, fén, terasa na stranu do krajiny. Možnost rezervace rodinných pokojů (A2B/A3B): balkon s výhledem na moře, vana nebo sprcha, jinak jako A2F. Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): cca 44 m2, samostatná ložnice a obývací pokoj s pohovkou, vana nebo sprcha, terasa na straně do zahrady, jinak jako A2F. Rodinné pokoje (A2C): cca 44 m2, balkon s výhledem na moře, sprcha, jinak jako A2F. Rodinné pokoje superior (A2E/A3E/A4E): cca 46 m2, samostatná ložnice a obývací pokoj se 2 pohovkami, vana nebo sprcha, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2F. Suite (A3G/A4G): cca 52 m2, 2 samostatné ložnice a obývací pokoj, terasa bez určení výhledu. Stejné vybavení jako A2A. SENTIDO Plus pokoje (A2V): cca 30 m2, dvoulůžkový pokoj s pohovkou pro 1-2 děti/dospělé, vana nebo sprcha, balkon s výhledem na moře. Navíc ovocný koš při příjezdu, SENTIDO Sun lounge: barevně oddělená část u bazénu, privátní část v lounge u baru, plážové osušky na lehátku apod.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Večeře možná v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Snacky od 11.00 do 18.00 h. Zmrzlina od 14.00 do 18.00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, džusy, káva, čaj od 10.30 do 23.00 h. Na večeře požadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Ostatní

Moderní hotel přímo na pláži. Ideální volba pro rodiny s dětmi. V areálu 3 sladkovodní bazény.
Info: služby delegáta: prostřednictvím connected service; platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: 5.
GPS: 35.038406, 25.990080.

Poloha

Klidná, na mírném kopci, v jižní části ostrova. Místní centrum cca 1 km. Letiště Heraklion cca 120 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat