Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Bella Pais Hotel

Řecko, Kréta, Maleme

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 15 990 Kč

Dostupných: 14 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Příjemný moderní hotel se nachází v klidném prostředí, v oblasti Maleme. Pravidelnou autobusovou linkou lze cestovat pohodlně do Plataniasu (cca 1,60€/cesta) nebo Chanie (cca 2,30€/cesta), spojení je poměrně frekventované (zhruba každou hodinu). Autobusová zastávka je cca 150 m od hotelu na hlavní cestě, jízdenky se kupují v autobuse. V oblasti je jen několik taverniček, malých obchůdků, jeden velký supermarket INKA (www.inka-sm.gr) u hlavní třídy a jeden menší směrem k pláži. Je zde též 1 bankomat a lékárna na hlavní třídě – cca 500 m. Doporučujeme pronajmout si auto a podnikat individuální výlety po ostrově nebo se svézt výletním vláčkem. Tip na výlet: v letovisku Maleme je vojenské letiště, které sehrálo významnou roli v bitvě o Krétu – akce Merkur německých výsadkářů, v letovisku je vojenský hřbitov, kde jsou pohřbeni němečtí vojáci, kteří zahynuli za 2. světové války.

Popis

Oblázková pláž (větší oblázky a kameny) je od hotelu vzdálena cca 110 m, přes silnici. Vstup do moře je příkřejší, po několika krocích je hloubka. Moře je zde čisté a osvěžující, občas bývají vlny.Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/15 minut, cca 1€/30 minut, cca 2€/hodina), vnitřní bar, venkovní bar a snackbar u bazénu, restaurace, minimarket, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž (za poplatek cca 2€/kus, cca 20€/2 týdny). Wifi v prostoru recepce a vstupní haly zdarma.

Ubytování

V areálu, který se skládá ze 3 dvoupodlažních budov, se nachází celkem 43 pokojů typu studio nebo apartmán (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a prostorné rodinné apartmány až pro 4 osoby, které kromě ložnice mají obývací pokoj s gaučem pro třetí a čtvrtou osobu). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, kuchyňským koutem s vařičem a chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, na moře, okolí, vnitrozemí. Klimatizace za poplatek (cca 6€/den ve studiích a cca 10€/den v apartmánech), trezor za poplatek (cca 2€/den). Hotel nabízí ubytování pro handicapované (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně a večeře – bufet.

Ostatní

Blízko na pláž Pěkné pokoje Příjemný personál.WWW: www.bellapais-hotel.gr.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Místnost s hrami (stolní tenis – zdarma, kulečník – za poplatek cca 2€/hra), fitcentrum (zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 5€/set/den), podél pobřeží je několik restaurací/plážových barů, které půjčují plážový servis zdarma, podmíněno konzumací.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat