Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Camelot Royal Beds

Řecko, Kréta, Malia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 190 Kč

Dostupných: 450 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve studiích pro 2 osoby a 2 osoby s možností přistýlky.Studia jsou s balkonem s výhledem na hory nebo na bazén. Jsou vybavena koupelnou se sociálním zařízením a vysoušečem vlasů, klimatizací (za poplatek 7€/den), trezorem (za poplatek 3€/den), Wi-Fi připojení (zdarma), satelitní TV, kuchyňským koutem (se základním vybavením), chladničkou a sedací soupravou.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaně či polopenze.Polopenze je servírovabá v místní taverně - výběr z menu , 3 druhy jídel každý den. Nápoje nejsou v ceně.

Ostatní

Služby v ceně: Lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení, dětská postýlka na vyžádání. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Malý rodinný hotel Camelot Royal Beds se nachází v oblasti Malia přímo přímo u rušné promenády plné restaurací, taveren, obchůdků a barů, která vede mezi letovisky Malia a Stalida. V blízkém okolí hotelu naleznete bohatý noční život a proto toto ubytování doporučujeme především mladým párům a všem co chtějí být v blízkosti rušné zábavy. Mazinárodní letiště je vzdálené cca 30 kilometrů.

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, zahrada, bazén i s dětským bazénem (společný se sousedním hotelem), lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, dětské hřiště, restaurace a Wi-Fi připojení (zdarma), parkoviště.
Písečná pláž s pozvolným vstupem se nachází cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek, stejně tak vodní sporty.
Dětský bazén (společný se sousedním hotelem), dětské hřiště a dětská postýlka pouze na vyžádání (zdarma).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat